Domov Novinky Logitech uvádza klávesnicu Type+ pre iPad Air

Logitech uvádza klávesnicu Type+ pre iPad Air

Zdielať

Logitech Type+ pre iPad Air 01Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie ochranného puzdra s integrovanou klávesnicou pre iPad Air s označením Logitech Type+. Puzdro s klávesnicou je štíhle a ľahké a poskytuje obojstrannú ochranu, ktorá pomáha chrániť iPad Air pred náhodnými nárazmi, poškriabaním a obliatím, čo je v každodenných situáciách viac než potrebné.

Klávesnica integrovaná do puzdra, ktorá sa pripája cez rozhranie Bluetooth, je teraz vylepšená a má okrem samostatného radu tlačidiel s klávesovými skratkami operačného systému iOS optimalizované rozloženie kláves, vďaka ktorému sa pri jej používaní budete cítiť prirodzenejšie. Klávesnica je ďalej vybavená funkciou automatického vypínania a zapínania, čo znamená, že keď svoj iPad postavíte kolmo, klávesnica sa automaticky zapne, a akonáhle ho zavriete, klávesnica sa automaticky vypne.

Logitech Type+ pre iPad Air 02

Funkcie automatického prebúdzania a prepínania vášho iPadu do režimu spánku sa aktivujú otvorením alebo zatvorením puzdra, takže svoj tablet budete môcť používať vždy okamžite, kedykoľvek budete potrebovať. Puzdro s klávesnicou Logitech Type+ bude k dispozícii v uhľovo čiernom prevedení.

Logitech Type+ pre iPad Air 03

V niektorých krajinách bude dostupné aj v marťanskej červenooranžové farbe. Očakáva sa, že v Spojených štátoch aj v Európe bude k dispozícii začiatkom októbra 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno