Domov Novinky Logitech uvádza klávesnicu do obývačky – K400 Plus

Logitech uvádza klávesnicu do obývačky – K400 Plus

Zdielať

Logitech ohlásil uvedenie bezdrôtovej klávesnice Wireless Touch Keyboard K400 Plus, klávesnicu určenú pre použitie v obývačkách, pomocou ktorej môžete pohodlne ovládať obrazovku počítača na televízore. Klávesnica má bezdrôtový dosah až 10 metrov a integrovaný touchpad, takže umožňuje ľahko streamovať filmy, televízne relácie, hudbu a inú zábavu na počítači z pohodlia pohovky.

Logitech K400 Plus 01

Nová klávesnica stavia na úspechoch obľúbeného modelu Logitech Wireless Touch Keyboard K400, má integrovaný touchpad s odozvou a nastaviteľným ovládaním kurzoru, vďaka ktorému tvorí kompaktnú kombináciu klávesnice a myši v štýle „všetko v jednom“. Tlačidlá s klávesovými skratkami umožňujú jednoduchý prístup k ovládaniu hlasitosti a navigáciu v ponukách menu.

Logitech K400 Plus 02

Neutrálne sivé prevedenie klávesnice ladí s dizajnom moderných obývačiek a vďaka štíhlej konštrukcii je ľahké ju kdekoľvek odložiť. Má navyše zaoblené boky pre väčšie pohodlie. Dodávané batérie majú výdrž až 18 mesiacov, ktorá zaručí nekonečné hodiny zábavy bez prerušovania. Očakáva sa, že bezdrôtová klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus bude k dispozícii v júli za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Wireless Touch Keyboard K400 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno