Domov Novinky Logitech Ultrathin Keyboard Folio pre Galaxy Tab 4 10.1

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pre Galaxy Tab 4 10.1

Zdielať

Logitech Ultrathin Keyboard Folio Samsung Galaxy Tab 4 10.1 01Spoločnosť Logitech oznámila rozšírenie príslušenstva pre tablety o nový model Ultrathin Keyboard Folio určený pre nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard Folio je precízne navrhnutý produkt, ktorý ponúka vstavanú Bluetooth klávesnicu s klávesovými skratkami pre systém Android a priestrannými klávesmi pre rýchle, intuitívne a presné písanie.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio má štíhlu klávesnicu s priestrannými klávesmi a radom klávesových skratiek pre Android, takže prináša väčšie pohodlie pre intuitívne, rýchle a presné písanie. Aby ste ešte lepšie využili všetky funkcie svojho tabletu Samsung Galaxy Tab 4 10.1, poslúži nové puzdro s klávesnicou tiež ako dvojstupňový stojan s dvoma ideálnymi pozíciami: horná pre písanie a spodná, pri ktorej tablet zakrýva klávesnicu, pre pohodlné prezeranie akéhokoľvek obsahu.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio Samsung Galaxy Tab 4 10.1 02

Systém SecureLock pridŕža Samsung Galaxy Tab 4 10.1 pevne uchytený. Tablet je pritom ľahké vložiť do puzdra, či ho z neho v prípade potreby vybrať. Ochranné puzdro s klávesnicou je vytvorené z odolných materiálov odpudzujúcich vodu, čím chráni prednú aj zadnú stranu vášho tabletu pred náhodnými pádmi, škrabancami, či obliatím. Logitech Ultrathin Keyboard Folio pre Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozícii na Slovensku začiatkom mája 2014 u predajcov za odporúčanú koncovú cenu 99,99 eura.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno