Domov Novinky Logitech prináša novú podsvietenú klávesnicu

Logitech prináša novú podsvietenú klávesnicu

Zdielať

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 01Spoločnosť Logitech predstavila podsvietenú klávesnicu do obývačky – Illuminated Living-Room Keyboard K830 s cieľom, aby ovládanie vášho počítača prepojeného s televízorom bolo príjemnejšie. V klávesnici je možné dobíjať batérie, má podsvietené tlačidlá, integrovaný touchpad a vyspelú technológiu pre bezdrôtové pripojenie, takže môžete písať aj klikať z pohodlia vašej pohovky alebo postele – a to aj v tme.

Klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 automaticky tlmí alebo zvyšuje jas podsvietenia tlačidiel v závislosti na množstve svetla v miestnosti, aby ste mohli písať pohodlne za akýchkoľvek svetelných podmienok. Začnite písať a tlačidlá sa podsvietia. Keď písať prestanete, podsvietenie sa po piatich sekundách vypne, aby sa šetrila batéria klávesnice. Keďže je klávesnica navrhnutá pre moderné obytné priestory, je jej prevedenie kompaktné a ľahké, tlačidlá sú jemná na dotyk a sú optimalizované pre ovládanie multimédií a zábavy.

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 02

S klávesnicou Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 môžete relaxovať, usadiť sa pohodlne do pohovky a prechádzať digitálny obsah vďaka rýchlemu a spoľahlivému spojenie s vaším počítačom s dosahom až 10 metrov pomocou miniatúrneho prijímača Unifying, ktorý poskytuje vyspelú bezdrôtovú technológiu pre spojenie v pásme 2,4 GHz.

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 04

S cieľom vyhnúť sa neohrabanosti a ťažkostiam s používaním tradičné klávesnice a samostatnej myši v obývačke, nehovoriac o ich neustálom stereotypnom hľadaní vo vankúšikoch na vašej pohovke, spája táto počítačová klávesnica pre domáce kino tieto dve zariadenia v jedno. Touchpad je hladký a má citlivú odozvu s presnou kontrolou kurzoru myši, boky klávesnice sú zaoblené, takže sa ľahko drží a jej štíhly dizajn ju umožňuje ukladať vo zvislej polohe tak, aby ste ušetrili miesto.

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 05

Batérie klávesnica je navyše možné dobíjať, takže sa už nebudete musieť obťažovať s ich výmenou. Očakáva sa, že klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 bude v Európe k dispozícii od apríla 2014 za odoporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno