Domov Novinky Logitech predstavuje prenosný bezdrôtový reproduktor

Logitech predstavuje prenosný bezdrôtový reproduktor

Zdielať

Logitech X100 Mobile SpeakerSpoločnosť Logitech predstavila mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker, ktorý môžete vziať so sebou kamkoľvek, má vo svojej triede najlepší zvuk a je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom.

Dizajn mobilného reproduktoru Logitech X100 Mobile Speaker zaujme nejedného okoloidúceho, rovnako ako jeho krištáľovo čistý zvuk, ktorý by nikto v tak malom prevedení nečakal. Model Logitech X100 Mobile Speaker vychádza v ústrety všetkým vašim potrebám – zdroj hudby môžete pripojiť cez rozhranie Bluetooth, batéria reproduktoru vydrží päť hodín a k dispozícii je aj vstavaný mikrofón, aby ste reproduktor mohli používať na hlasité telefonovanie.

“Prenosný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker sme navrhli tak, aby pripojenie zariadení a prehrávanie hudby bolo jednoduché a intuitívne,” povedal Peter Binder zo spoločnosti Logitech. “Je malý, takže ho môžete vziať so sebou kamkoľvek a ľahko a bez káblov streamovať hudbu z vášho zariadenia cez rozhranie Bluetooth. Je to skvelý spoločník na cesty.”

Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker sa dodáva v piatich zaujímavých farbách, ktoré ešte viac zdôraznia jeho atraktívny štýlový vzhľad: v šedej, žltej, oranžovej, červenej a zelenej. Navyše vďaka praktickému káblu s konektorom microUSB možno ľahko dobíjať jeho Li-Ion akumulátor, aby mal silu vás opäť potešiť. Očakáva sa, že mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker bude v Európe k dispozícii v januári 2014 za doporučenú maloobchodnú cenu 49,99 €.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech X-100 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno