Domov Novinky Logitech predstavuje nový bezdrôtový reproduktor

Logitech predstavuje nový bezdrôtový reproduktor

Zdielať

Logitech_X300_FamilyBezdrôtový mobilný stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker je skonštruovaný tak, aby ponúkol plný zvuk v celom priestore a má preto špeciálne naklonené drivery, ktoré vám poskytnú expanzívne zvukové spektrum s precíznou odozvou basov a detailne prekreslenými stredmi i výškami. 

K tomuto reproduktoru sa môžete pripojiť a prehrávať hudbu alebo zvuk filmov z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním Bluetooth až zo vzdialenosti 10 metrov, takže máte voľnosť zobrať si multimediálnu zábavu so sebou, kam len chcete.

„Bezdrôtový prenosný reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker vám aj na cestách prináša kvalitný zvuk ako v kine,“ povedal Jeffery Cheung, produktový manager pre bezdrôtové reproduktory v spoločnosti Logitech. „Tento reproduktor sme navrhli s drivermi, ktoré smerujú hore a smerom von, aby vám poskytli priestorovo bohatý zvuk, ktorý vašu zábavu na cestách posunie na vyššiu úroveň.“

Logitech X300 Black

Pripojenie a ovládanie reproduktoru je ľahké. Môžete nastavovať hlasitosť a vybavovať telefónne hovory bez toho, aby vám unikla jediná nota. Vďaka tomu, že reproduktor má vstavanú Li-Ion batériu, sa môžete baviť až päť hodín prehrávaním hudby. Samozrejme batériu možno kedykoľvek veľmi ľahko dobiť pomocou priloženého micro USB káblu.

Logitech X300 Red

Očakáva sa, že mobilný bezdrôtový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude v Spojených štátoch a niektorých ázijských krajinách k dispozícii už v júni 2014. Vo vybraných krajinách v Európe bude k dispozícii od augusta 2014. Predávať sa bude za odporúčanú maloobchodnú cenu 69 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno