Domov Novinky Logitech predstavuje novú klávesnicu aj myš

Logitech predstavuje novú klávesnicu aj myš

Zdielať

1-Logitech_Multi_Device_Keyboard_K480_1Spoločnosť Logitech predstavila klávesnicu Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, ktorú sme exkluzívne otestovali a prinášame vôbec prvú recenziu. Je to prvá stolná klávesnica, ktorej špecialitou je možnosť spolupráce medzi tromi bezdrôtovými zariadeniami bez ohľadu na ich platformu. Môžete písať na počítači a následne otočením prepínača odpovedať na správu v smartfóne a hneď napísať tweet na tablete.

Univerzálnu klávesnicu možno pripojiť k trom rôznym bezdrôtovým zariadeniam s rozhraním Bluetooth súčasne bez ohľadu na to, či používate počítač s operačným systémom Windows, Mac alebo Chrome OS, alebo tablet či smartfón so systémami Android alebo iOS. Očakáva sa, že klávesnica Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 bude k dispozícii na Slovensku v septembri 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 eur.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 06

Druhým predstaveným zariadením je bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M280 so zakriveným dizajnom, ktorý navedie vašu ruku do prirodzenej polohy. Vďaka asymetrickému tvaru, širokému koliesku, ktoré zlepšuje pocity pri rolovaní, a vyspelej technológii optického snímača pohybu s názvom Logitech Advanced Optical Sensor, zaisťujúcej zvýšenú presnosť a lepšiu odozvu, je táto myš pripravená zvládnuť vaše každodenné potreby pri práci s počítačom, nech už ide o serióznu prácu alebo zábavu na internete.

Logitech_Wireless Mouse M280_01

Bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M280 je kompatibilná so všetkými najrozšírenejšími operačnými systémami a má integrovaný snímač presného sledovania pohybu a hladkého ovládania kurzoru. Konštrukcia s vyspelou technológiou šetrenia energie myš automaticky prepne do režimu spánku, keď ju práve nepoužívate a preto nebudete musieť často meniť batérie.

Logitech_Wireless Mouse M280_02

Miniatúrny bezdrôtový nano prijímač vám poskytuje pri práci s myšou spoľahlivosť ako pri káblovom pripojení a súčasne pohodlie bezdrôtovej slobody. Vďaka modernému vzhľadu a niekoľkých farebným variantom je možné túto myš elegantne zladiť s akýmkoľvek pracovným prostredím. Očakáva sa, že bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M280 bude na Slovensku k dispozícii začiatkom septembra 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 29,99 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno