Domov Novinky Logitech predstavuje novú hernú bezdrôtovú myš

Logitech predstavuje novú hernú bezdrôtovú myš

Zdielať

Logitech G prichádza s bezdrôtovou hernou myšou G502 Lightspeed, ktorá vznikla kombináciou osvedčeného dizajnu, ktorý si získal množstvo priaznivcov spolu s technológiou bezdrôtového pripojenia.

Dizajn pritom vychádza z myšky, ktorú sme mohli už vidieť kedysi. Išlo o hernú káblovú myš G502 Proteus Core, ktorú sme testovali už v roku 2014. Pôvodný model bol navrhnutý tak, aby si myš zachovala tvar aj funkcie originálu a zároveň bola o sedem gramov ľahšia a podporovala bezdrôtové technológie. Novopredstavená myš tak používa technológiu bezdrôtového prenosu Lightspeed, bezdrôtové nabíjanie Powerplay a optický senzor HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K.

Myš má 11 programovateľných tlačidiel, ktoré možno nastaviť pomocou softvéru Logitech G Hub pre jednotlivé akcie alebo priradenie makier. Vybavená je tiež kolieskom s prepínateľným režimom na presné alebo rýchle scrolovanie a vyvažovacím systémom so šiestimi závažiami (4 dvojgramové a 2 štvorgramové) kvôli úprave hmotnosti a ťažiska myši podľa určitého herného štýlu.

Nezabudlo sa ani na ekologické požiadavky, keďže nová myš neobsahuje PVC a má certifikáciu Plastic Neutral. To znamená, že spoločnosť pri každom nákupe prispieva na programy Plastic Bank, ktorý podporujú recykláciu plastov, aby sa zabránilo znečisťovaniu morí. Bezdrôtová herná myš Logitech G502 Lightspeed bude k dispozícii od mája 2019 za odporúčanú cenu 150 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno