Domov Novinky Logitech predstavuje mechanickú klávesnicu bez numerického bloku

Logitech predstavuje mechanickú klávesnicu bez numerického bloku

Zdielať

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie ľahkej mechanickej hernej klávesnice G410 Atlas Spectrum, ktorá využíva spínače Romer-G. Klávesnica ponúka rýchlejšiu aktiváciu kláves a vylepšenú odolnosť, inteligentné RGB podsvietenie a dizajn označovaný ako tenkeyless, čiže bez numerického bloku.

Logitech G410 Atlas Spectrum 01

Umožňuje integráciu s aplikáciou Arx Control, ktorá na mobilnom zariadení zobrazuje širokú škálu dôležitých informácií pri hraní rôznych hier. Klávesnica sa vyznačuje mechanickými spínačmi Romer G, ktoré zachytia pohyb prsta o 25% rýchlejšie než iné mechanické spínače.

Logitech G410 Atlas Spectrum 02

Aktivačná dráha pri stlačení klávesy je len 1,5 mm a preto tieto spínače prijímajú príkazy rýchlejšie, takže má používateľ pri hre výhodu v súbojoch, v ktorých záleží na každej milisekunde. Vďaka vylepšenej odolnosti každá klávesa vydrží 70 miliónov úderov, okrem toho ponúka všetky podstatné klávesy pre hranie a možno ju pritom ľahko prenášať na turnaje.

Logitech G410 Atlas Spectrum 03

Vďaka vypusteniu numerického bloku a makro tlačidiel získa používateľ viac priestoru pre divoké pohyby myšou. Vďaka kompaktnej konštrukcii bude mať používateľ obe ruky bližšie pri sebe pre väčšie pohodlie, čo je obzvlášť dôležité pre hráčov, ktorí pri pohybe používajú nízke rozlíšenie myši (DPI).

Logitech G410 Atlas Spectrum 04

S aplikáciou Logitech Gaming Software možno podsvietenie nastavovať individuálne pre každý kláves a farby vyberať z palety 16,8 milióna odtieňov. Pomocou softvéru možno synchronizovať šablóny podsvietenia medzi zariadeniami, farebne zvýrazniť určité tlačidlá, môže zmeniť farby tak, aby ladili s vaším počítačom, alebo si môžete vytvárať vlastné profily pre jednotlivé hry.

Logitech G410 Atlas Spectrum 05

Logitech Arx Control je bezplatná mobilná aplikácia pre operačné systémy iOS alebo Android, ktorá umožňuje, aby mobilné zariadenie zobrazovalo informácie z hry. Klávesnica obsahuje tzv. Arx Control dock – praktický stojan pre mobil alebo tablet. Očakáva sa, že herná klávesnica bude v Európe k dispozícii začiatkom októbra za odporúčanú cenu 149 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno