Domov Novinky Logitech predstavuje bezdrôtovú myš MX Master

Logitech predstavuje bezdrôtovú myš MX Master

Zdielať

Logitech predstavuje novú bezdrôtovú myš s názvom Logitech MX Master Wireless Mouse, ktorá spája technologické inovácie s tvarovaným dizajnom. Je pokračovateľom modelov Logitech MX Revolution a Logitech Performance MX, tvar myši tvorí oporu pre ruku a zápästie v prirodzenej polohe.

Logitech MX Master Wireless Mouse 01

Myš je vybavená rolovacím kolieskom, ktoré sa vie prispôsobiť rýchlosti, akou chcete prechádzať obsahom – dokáže automaticky prejsť z krokovania až po hyper rýchle rolovanie a má aj druhé koliesko pre rolovanie pomocou palca, ktoré umožňuje posúvať obraz zo strany na stranu alebo plniť iné funkcie na základe nastavení používateľov.

Logitech MX Master Wireless Mouse 02

K počítaču s OS Windows alebo Mac možno myš pripojiť bezdrôtovo prostredníctvom priloženého nano prijímača Logitech Unifying alebo technológie Bluetooth Smart. Dá sa tak spárovať s tromi zariadeniami, stlačením tlačidla Logitech Easy-Switch možno prepínať medzi zariadeniami.

Logitech MX Master Wireless Mouse 03

Myš má nabíjateľnú batériu, ktorá pri plnom dobití môže vydržať až 40 dní. Svetelný indikátor vždy upozorní na nízky stav energie a štyri minúty nabíjania poskytnú dostatočnú energiu na celodenné používanie a batériu možno dobíjať aj počas práce. Očakáva sa, že myš Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dispozícii v apríli 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno