Domov Novinky Logitech predstavil reproduktory Z213

Logitech predstavil reproduktory Z213

Zdielať

Z213_FOB_72_dpiSpoločnosť Logitech predstavila nový multimediálny reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 v konfigurácii 2.1, čiže s dvoma satelitnými reproduktormi a samostatným subwooferom. Tento systém je navrhnutý tak, aby poskytoval bohaté basy pre oživenie vašej obľúbenej hudby, filmov alebo hier.

Okrem kompaktných rozmerov sú reproduktory Logitech Multimedia Speakers Z213 navrhnuté tak, aby spolupracovali so širokým portfóliom audio zariadení, vrátane počítačov s operačnými systémami Windows a Mac OS, tabletmi, smartfónmi a MP3 prehrávačmi. Reproduktorový systém má subwoofer s vyžarovaním zvuku smerom dole.

Z213_SOB_72_dpi

Jeho driver s priemerom 10 cm vytvorí plné basy, ktoré vám umožnia precítiť každú notu vašej obľúbenej hudby, zvuky filmov alebo hier – navyše pomocou regulátoru na zadnej strane subwooferu môžete úroveň basov ľahko upraviť podľa svojich preferencií. K reproduktorom sa káblom pripája diaľkový ovládač pre ich zapínanie, vypínanie a reguláciu hlasitosti.

Z213_CONTROLLER_72_dpi

Ak chcete počúvať hudbu, bez toho aby ste niekoho rušili, môžete pripojiť slúchadlá do 3,5 mm jack konektoru, ktorý je veľmi prakticky umiestnený na tomto ovládači. Očakáva sa, že reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 bude na Slovensku k dispozícii od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 29,99 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Z-213 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno