Domov Novinky Logitech predstavil herné myši so senzorom Hero 16K

Logitech predstavil herné myši so senzorom Hero 16K

Zdielať

Spoločnosť Logitech oznámila, že tri ďalšie myši v jej sortimente budú vybavené výkonným senzorom HERO, pričom novým prírastkom v sérii sa stali bezdrôtová herná myš G903 Lightspeed, bezdrôtová herná myš G703 Lightspeed a herná myš G403 Hero.

Prvým vylepšeným modelom je vlajková loď G903, ktorá prináša vyššiu energetickú účinnosť než predchádzajúce generácie čo znamená vyššiu výdrž na batériu. Herná myš využíva bezdrôtovú technológiu Lightspeed a je kompatibilná s bezdrôtovým nabíjacím systémom Logitech G Powerplay. Môže sa pochváliť aj podsvietením s 16,8M farieb Lightsync RGB pre navodenie hernej atmosféry, symetrickým dizajnom pre pravákov aj ľavákov a 11 programovateľnými tlačidlami pre perfektné ovládanie hry. Senzorom Hero 16K je vybavená tiež herná myš G703 Lightspeed, ktorá sa pohodlne zmestí do takmer každej ruky. U tohto modelu sa spoločnosť zamerala na zníženie celkovej hmotnosti na 95 gramov a zvýšenie výdrže batérie na 35 hodín na jedno nabitie.

Nový senzor prináša lepšiu presnosť a ovládateľnosť pri maximálnom rozlíšení 16000 DPI. Bezdrôtová technológia Lightspeed zaručuje rýchly prenos dát a je kompatibilná so systémom bezdrôtového nabíjania Logitech G Powerplay. Vylepšená séria herných myší uzatvára model G403 Hero s káblovým pripojením. Táto ľahká myš s ergonomickým tvarom a novým senzorom Hero má tiež podsvietenie Lightsync RGB, vyberateľné 10g závažia a šesť tlačidiel, ktoré možno naprogramovať presne podľa potrieb hráčov. Ceny myší: Logitech G903 Lightspeed za 150 eur od júna, G703 Lightspeed za 100 eur a G403 Hero za 70 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno