Domov Novinky Logitech PowerShell mení prístup k hraniu hier

Logitech PowerShell mení prístup k hraniu hier

Zdielať

Logitech_PowerShell_01Spoločnosť Logitech, popredný inovátor v oblasti herných periférií, dnes predstavila ovládač s batériou Logitech PowerShell – zariadenie, ktoré prináša ovládacie prvky v štýle herných konzol a predĺženú výdrž pri hraní na vašom iPhone 5s, iPhone 5, alebo iPod touch (5. generácie) s operačným systémom iOS 7.

Na to, aby ste získali túto unikátnu mobilnú hernú konzolu vám stačí vložiť váš kompatibilný iPhone alebo iPod touch do ovládača rovnako ako ho vkladáte do štandardného ochranného puzdra. Analógové ovládacie prvky umiestnené mimo displeja v ovládači s batériou Logitech PowerShell prinášajú zážitok z hry, ktorý dôverne poznajú používatelia herných konzol, vrátane využitia D-padu, triggerov alebo tlačidiel, čo vám umožňuje mať hru plne pod kontrolou.

Logitech_PowerShell_02

Vďaka tomu môžete celý displej využiť iba na sledovanie hry a viac si tak užiť hranie. A vďaka pohodlnému tvaru ovládača môžete hrať dlhšiu dobu. Prenosný ovládač si uchoval kompaktnú veľkosť, takže ho môžete ľahko vložiť do vrecka či malej tašky a mať tak prepracované digitálne hry na dosah, nech už idete kamkoľvek.

“Tento ovládač sme navrhli tak, aby prinášal realistický zážitok konzolového hrania aj do mobilných zariadení s iOS 7,” prezradil o novinke Ehtisham Rabbani, riaditeľ obchodnej divízie herných periférií v spoločnosti Logitech. “Herný priemysel preniká stále viac do mobilných zariadení. Náš prieskum ukazuje, že 87% používateľov iPhone a iPod touch hrá na svojom prístroji hry. Teraz je správny čas na to, aby sme do tejto oblasti priniesli revolúciu.”

Logitech_PowerShell_03

Aj keď je váš iPhone alebo iPod touch vložený do ovládača, máte stále voľný prístup k tlačidlám pre zapnutie/vypnutie, reguláciu hlasitosti, k objektívom kamery, reproduktorom a ku konektorom pre slúchadlá a nabíjanie. Ovládač obsahuje 1500 mAh batériu, ktorá zvyšuje výdrž vášho iPhone 5s, iPhone 5 alebo piatej generácie iPod touch takmer dvojnásobne. Navyše môžete nabiť obidve batérie bez nutnosti vyberať telefón z ovládača.

Ovládač je kompatibilný s hrami podporujúcimi iOS 7 game controller framework, ktorý už podporuje dlhý a rýchlo rastúci zoznam populárnych hier, akými sú napríklad Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD a Nitro, ako aj ďalšie hry dostupné prostredníctvom App Store.

Logitech_PowerShell_04

Cena a dostupnosť

Ovládač s batériou Logitech PowerShell je teraz k dispozícii v režime predobjednávky na stránke Logitech.com za 99,99 EUR. Očakáva sa, že produkt bude k dispozícii prostredníctvom predajní Apple Store a ďalších predajcov v decembri. Na Slovenskom trhu má byť ovládač k dispozícii v januári 2014.

Popis produktu

Ovládač s batériou Logitech PowerShell premení váš iPhone 5s, iPhone 5 a iPod touch (5. generácie) so systémom iOS 7 na mobilnú hernú konzolu. Stačí vložiť kompatibilný iPhone alebo iPod touch do ovládača rovnako, ako ho vkladáte do štandardného ochranného puzdra a vznikne unikátna mobilná herná konzola. Získate tak množstvo funkcií navyše, vrátane takmer dvojnásobnej výdrže batérie, a to všetko v kompaktnom prevedení, ktoré pohodlne vložíte do vrecka a stále si uchováva všetky funkcie kompatibilného iPhonu alebo iPodu touch. Pridaním herných ovládačov neprichádzate o prístup k základným prvkom telefónu, akými je zapínanie a vypínanie, reproduktory, ovládanie hlasitosti alebo objektív kamery. PowerShell sa pohodlne vojde do vrecka alebo malej tašky a umožní tak prístup k intenzívnym, prepracovaným hrám, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Hlavné vlastnosti

  • Analógové herné ovládacie prvky v štýle konzoly: Analógové ovládacie prvky umiestnené mimo displej umožňujú hráčom hrať intenzívne, komplexné hry a využiť pri tom celú obrazovku.
  • 1500 mAh batéria: Umožňuje hrať dlhý čas výkonovo náročné hry bez toho, aby ste museli mať strach, že vyčerpáte internú batériu iPhonu. Obe dve batérie je možné dobiť bez nutnosti vyberať telefón z ovládača.
  • Funguje s iOS 7 kompatibilnými hrami: Hráč sa nemusí obmedzovať na malý výber hier, ktoré sú určené pre jediný ovládač a nie je nutné inštalovať špeciálny softvér pre sprevádzkovanie ovládača.
  • Prenosný, pohodlný tvar: Hráč má prístup k prepracovaným, intenzívnym hrám v akejkoľvek situácii a môže hrať dlhší čas, bez toho aby si príliš unavil ruky.
  • Plný prístup k funkciám telefónu: Pridaním herných ovládačov sa nijako neobmedzuje žiadna z funkcií telefónu. Zapínanie/vypínanie, hlasitosť, kamera, reproduktory, konektor pre slúchadlá a nabíjanie – všetko je prístupné bez nutnosti vyberať telefón z ovládača.
  • Požiadavky na systém: iPhone 5/5s, iPod touch (5.generácie) iOS 7

Technické parametre

  • Rozmery: (dך×v) 200×63×21mm, Hmotnosť: 120 gramov
  • Kapacita batérie: 1500 mAh
  • Obmedzená záruka na hardvér 3 roky

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno