Domov Novinky Logitech: Nový rad ochranných puzdier pre iPad

Logitech: Nový rad ochranných puzdier pre iPad

Zdielať

Logitech Bigbang EnviroSpoločnosť L­­­­ogitech oznámila rozšírenie svojho produktového radu príslušenstva pre tablety o tri novú puzdra – Logitech Hinge, Logitech Big Bang a Logitech Turnaround – všetky sú určené pre tablety iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom, dodávajú vášmu iPadu flexibilitu a umožňujú dosiahnuť lepšie uhly pohľadov na displej tabletu, či už pri práci alebo zábave.

Logitech Hinge je flexibilné puzdro s hladko použiteľným kĺbom, takže ak budete robiť čokoľvek – sledovať filmy s rodinou, snažiť sa zvládnuť náročnú pozíciu v joge alebo sa učiť hrať na gitare novú pieseň – váš iPad môžete mať vždy v ideálnej polohe pre dokonalý uhol pohľadu. Puzdro Logitech Big Bang ponúka ochranu pri nárazoch, ktorú by inak zaistil objemnejší kryt, no má pritom tenkú a ľahkú skladaciu konštrukciu. Model Logitech Turnaround je štýlové všestranné puzdro umožňujúce otáčanie tabletu, aby ste displej mali v optimálnej polohe – na šírku alebo na výšku – a súčasne iPad chráni pred každodennými nárazmi, poškriabaním a obliatím.

Logitech Hinge: Je flexibilné puzdro pre iPad s unikátnym stojanom, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek činnosti alebo miestu, kde iPad používate. Vďaka kĺbu s pevným zovretím môžete svoj ​​iPad posunúť do akéhokoľvek uhla náklonu pre lepšie sledovanie v rozsahu 50 stupňov, pričom tablet bude v danej polohe vďaka unikátnemu kĺbu pevne držať.

Logitech Hinge+Air_Grey_open

Puzdro a stojan Logitech Hinge je precízne skonštruované a využíva materiály, ktoré sú odolné proti obliatiu a možno ich ľahko čistiť a ktoré váš iPad súčasne ochránia pred náhodnými nárazmi, škrabancami a tekutinami. Odporúčané maloobchodné ceny puzdier Logitech Hinge sú 59,99 eur pre iPad Air a 54,99 eur pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom.

Logitech Big Bang: Prináša to najlepšie z dvoch protikladných svetov: odolnosť na ultra vysokej úrovni, akú majú pevné puzdra, a odľahčenú všestrannosť štíhlych skladacích obalov. Takže ak budete v kancelárii alebo doma, budete pracovať alebo sa hrať, puzdro Logitech Big Bang bude vždy dobre plniť svoju úlohu. Ochranu zabezpečuje konštrukcia nazvaná Essential Protection System (EPS), čiže Systém zásadnej ochrany, ktorá je spojením špičkových vysoko odolných materiálov a najmodernejších konštrukčných postupov, aby váš iPad bol ochránený pred pádom, nárazmi do displeja, údermi, poškriabaním a obliatím.

Logitech Bigbang+Air_Red

Telo a povrch puzdra Logitech Big Bang sú vyrobené z materiálu, ktorý dokáže absorbovať nárazy a ktorý sa tiež používa v letectve, automobilovom priemysle a športoch pre ochranu pred pádmi, nárazmi do displeja a údermi. Puzdro bolo testované na odolnosť pri pádoch z výšky 1,8 metra, čo je viac, než koľko určujú požiadavky pádovej skúšky armády Spojených štátov, ktoré stanovujú ako výšku 1,22 metra. Keď je puzdro zatvorené, je displej chránený materiálom absorbujúcim nárazy – takže upustenie šálky s kávou alebo hračky nepredstavujú pre displej iPadu žiadnu hrozbu.

Logitech Turnaround: Je štýlové všestranné puzdro, ktoré umožňuje natočiť váš iPad na šírku alebo na výšku, aby ste jeho displej mali v optimálnej polohe pre akúkoľvek aplikáciu alebo situáciu. Slúži tiež ako viacuhlový stojan, ktorý váš iPad podoprie v štyroch rôznych polohách, aby ste našli ten správny uhol pre každú aplikáciu alebo činnosť – práce s tabuľkami, čítanie článkov alebo handsfree video hovory.

Logitech Turnaround+Air_MidnightRed_vertical

Ochranné puzdro Logitech Turnaround tiež poslúži ako elegantný doplnok, takže vy budete vyzerať štýlovo a váš iPad bude zároveň v bezpečí. Odporúčané maloobchodné ceny puzdier Logitech Turnaround sú 49,99 eur pre iPad Air a 49,99 eur  pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom. Púzdra Logitech Hinge a Logitech Turnaround by mali byť na Slovensku k dispozícii začiatkom mája 2014. U púzdra Logitech Big Bang sa jeho dostupnosť očakáva koncom mája 2014.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno