Domov Novinky Logitech: Nový mobilný reproduktor od Ultimate Ears

Logitech: Nový mobilný reproduktor od Ultimate Ears

Zdielať

Logitech_UE_MiniBoom_01Spoločnosť Ultimate Ears predstavila nový prenosný reproduktor UE Mini Boom, ktorý je prekvapivo malý, ale poskytuje nečakane plný zvuk. Reproduktor tak posúva skúsenosti spoločnosti Ultimate Ears v oblasti konštrukcie malých reproduktorov s mohutným zvukom na novú úroveň a ponúka príručný reproduktor s čistými výškami a hlbokými basmi, ktorý vám ponúkne skvelý stereo zvuk kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Vďaka batérii, ktorá vydrží prehrávať hudbu až 10 hodín, a Bluetooth pripojeniu je reproduktor dokonalým hudobným spoločníkom, nech už budete streamovať hudobné videá, baviť sa s priateľmi alebo cestovať. Z akéhokoľvek zariadenia na prehrávanie hudby s rozhraním Bluetooth dokáže streamovať bohatý zvuk zo vzdialenosti až 15 metrov (pri tak plnom zvuku vám taká vzdialenosť príde celkom vhod). Vďaka praktickej nabíjačke s konektorom microUSB ho ľahko dobijete takmer kdekoľvek. A navyše môžete bezdrôtovo spárovať dva reproduktory UE Mini Boom, aby ste získali dvojnásobne silnejší zvuk – stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu UE Mini Boom (k dispozícii je pre operačné systémy iOS a Android).

Logitech_UE_MiniBoom_02

“Spoločnosť Ultimate Ears nastavuje štandardy pre audio riešenia, ktoré zodpovedajú súčasnému mobilnému životnému štýlu,” povedal Rory Dooley, generálny riaditeľ spoločnosti Ultimate Ears. “Mobilný reproduktor UE Mini Boom je šťastným spojením príjemného ovládania a bohatého zvuku a hoci je v produktovom rade reproduktorov Ultimate Ears najmladším, prináša to najlepšie z oboch týchto svetov. Či sa už budete doma na svojom tablete pozerať na najnovšie hudobné videá, pôjdete autom na dlhší výlet s rodinou alebo len budete chcieť počúvať svoju obľúbenú hudbu, reproduktor bol vytvorený tak, aby bol vaším ideálnym spoločníkom pri dnešnom štýle spôsobov počúvania hudby.”

Logitech_UE_MiniBoom_03

Reproduktor UE Mini Boom je k dispozícii v celom rade výrazných farieb vrátane oranžovej, purpurovej, červenej, žltej a čiernej. Vďaka odolnej kovovej konštrukcii s pogumovaným povrchom znesie aj občasné drsnejšie zaobchádzanie, takže ho môžete bez obáv hodiť do svojej tašky, športového vaku alebo kufru auta. Ak uvážite spojenie atraktívnych farieb a ohromujúceho zvuku, odolného prevedenia, možnosť použitia pre telefonovanie s čistým hlasným zvukom a multifunkčné tlačidlo pre príjem a ukončenie telefonických hovorov, je zjavné, že reproduktor je vašim ideálnym spoločníkom na počúvanie hudby. Očakáva sa, že reproduktor UE Mini Boom bude v Európe dostupný prostredníctvom maloobchodných predajní Apple a Apple e-shopov už dnes a u ďalších predajcov od februáru 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 €.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno