Domov Novinky Logitech: Nový Galaxy Tab S má už ideálny doplnok

Logitech: Nový Galaxy Tab S má už ideálny doplnok

Zdielať

Logitech Galaxy Tab S 01Spoločnosť Logitech predstavila tenké a ľahké ochranné puzdro s klávesnicou Logitech Type-S pre nové tablety Samsung Galaxy Tab S s uhlopriečkou 10,5 palca. Vďaka vstavanej klávesnici, ktorá sa pripája cez Bluetooth, optimalizovanému rozvrhnutiu kláves puzdro poskytne rozšírenie funkčnosti vášho tabletu a súčasne aj jeho lepšiu ochranu.

Puzdro Logitech Type-S je precízne vyrobené z najmodernejších materiálov, ktoré odpudzujú vodu, a je preto dostatočne odolné, aby váš tablet ochránilo a pritom nijako nenarušilo dojem z tenkého modelu Samsung Galaxy Tab S 10,5“. Jeho ochranu zabezpečuje konštrukcia nazvaná Essential Protection System (EPS, čiže systém zásadnej ochrany), ktorá pomáha váš tablet chrániť z oboch strán pred náhodnými nárazmi, poškriabaním a obliatím.

Logitech Galaxy Tab S 02

Navyše má rohové klipsne označované ako systém Logitech SecureLock, ktoré sú navrhnuté tak, aby váš tablet udržali pevne v bezpečí ochranného púzdra a pritom aby ho bolo možné do neho ľahko vkladať a vyberať. Puzdro Logitech Type-S slúži tiež ako dvojpolohový stojan uľahčujúci zobrazenie pri rôznych druhoch činností a vďaka čomu môžete urobiť viac – tablet si môžete postaviť na výšku, keď budete písať e-maily a chatovať s priateľmi, alebo si ho položíte naplocho pre pohodlnejšie čítanie e-kníh či prezeranie Internetu.

Logitech Galaxy Tab S 03

Vďaka funkcii automatického prebúdzania tabletu a prechodu do režimu spánku bude vždy pripravený, akonáhle ho budete potrebovať. Puzdro s klávesnicou má batériu s dlhou výdržou – pri plnom nabití môžete pracovať až tri mesiace – a až to bude treba, stačí ju dobiť pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Očakáva sa, že ochranné puzdro s klávesnicou Logitech Type-S bude v Spojených štátoch, Európe a vybraných ázijských krajinách k dispozícii od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno