Domov Novinky Logitech: nové príslušenstvo pre tri modely Samsung Galaxy Tab 3

Logitech: nové príslušenstvo pre tri modely Samsung Galaxy Tab 3

Zdielať

Logitech_Folio_S37_CarbonBlk_BTY3Spoločnosť Logitech predstavila nové príslušenstvo pre tri modely Samsung Galaxy Tab 3. Jedná sa o kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a tri skladacie puzdrá Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 a 7.0.

Všetky tieto nové obaly sú vyrobené z materiálov odpudzujúcich vodu a poskytujú ochranu z prednej i zadnej strany – a napriek tomu sú ultra tenké a ľahké. Model Logitech Ultrathin Keyboard Folio navyše ponúka vstavanú klávesnicu umožňujúcu rýchle, plynulé a pohodlné písanie, nech už ste kdekoľvek.

Logitech rozširuje rad príslušenstva pre tablety o prvé ochranné skladacie kryty pre tablety Samsung.  Pracujte tak, ako ste zvyknutí s novou tenkou a ľahkou klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio a skladacími puzdrami Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3.

„V prípade týchto nových krytov sme využili hlbokých skúseností spoločnosti Logitech s produkciou ochranných a esteticky pôsobivého príslušenstva pre tablety a prvýkrát sme ho vytvorili pre tablety Samsung Galaxy Tab 3,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „Našim cieľom u každého produktu pre tablety je doviesť k dokonalosti aj tie najmenšie detaily tak, aby sa používatelia pri ich používaní cítili ešte príjemnejšie. Počínajúc vodou odpudzujúcimi materiálmi až po komfortné rozloženie kláves – kryt s ultra tenkou klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio a skládacie puzdra Logitech Folio náš ciel dokonale spĺňajú.“

Logitech_KBFolio_S310_CarbonBlk_FOB

Podstatnou črtou u puzdra s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 je skutočnosť, že jednotlivé tlačidlá na klávesnici pripojovanej cez rozhranie Bluetooth® sú na rovnakých miestach ako u klávesníc plnej veľkosti, takže môžete písať naozaj rýchlo, plynulo a komfortne. K rámu krytu vášho tabletu Galaxy Tab ho pevne pridŕža systém SecureLock pomocou ľahkých klipov s tenkým profilom, zatiaľ čo silné magnety držia kryt bezpečne uzavretý, ak svoj tablet práve nepoužívate. Tento systém funguje v súčinnosti s dvojpolohovým stojančekom, ktorý váš tablet Galaxy Tab podrží v dvoch ideálnych pozíciách: vzpriamený s otvorenou klávesnicou, kedy ponúka najlepší uhol pri písaní, a položený, kedy je klávesnica skrytá a neruší tak pri dotykovej navigácii alebo surfovaní na Internete.

Ak hľadáte ochranu vášho tabletu na každý deň a nepotrebujete externú klávesnicu, tak kryty Logitech for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 alebo 7.0 sú voľbou pre vás. Tieto puzdra pokrývajú prednú aj zadnú stranu vášho tabletu Galaxy Tab materiálmi, ktoré odpudzujú vodu, a súčasne ich konštrukcia pomáha chrániť váš tablet pred prípadnými nárazmi, poškriabaním a obliatím bez toho, aby nabral na objeme. Aj tieto puzdra používajú pre uchytenie vášho tabletu Galaxy Tab systém SecureLock, pričom nastaviteľný stojanček môžete mať naplno položený, postavený – alebo v akomkoľvek uhle medzi týmito pozíciami.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že ultra tenké puzdro s klávesnicou pre Samsung Galaxy Tab 3 s názvom Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 bude k dispozícii v Spojených štátoch, Európe a vybraných ázijských krajinách počiatkom októbra 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 99,99 €. Pri ochranných skladacích krytoch Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 a 7.0 sa predpokladá, že budú dostupné rovnako počiatkom októbra 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 49,99 €.

Skladacie puzdrá Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 – Každodenná ochrana v tenkom a ľahkom prevedení

Skladacie puzdra Logitech Folio Protective Case – jedny z najtenších a najľahších so značkou Logitech – teraz pomáhajú chrániť váš tablet Galaxy Tab 3 proti nárazom, poškriabaniu a obliatí. Sú vyrobené z najmodernejších materiálov, ktoré odpudzujú vodu, a zaisťujú ochranu prednej i zadnej strany vášho tabletu. Ich ultra tenká a ultra ľahká konštrukcia je v dokonalom súlade s mobilitou tabletu Galaxy Tab a systém SecureLock udržuje váš tablet bezpečne na svojom mieste bez ohľadu na polohu, v ktorej sa práve nachádza.

Logitech_Folio_S310_MarsOrng_BTY2

Hlavné vlastnosti

 • Ultra tenká, ultra ľahká ochrana: Skladacie puzdro predstavuje obojstranný kryt vyrobený z materiálu, ktorý odpudzuje vodu a pomáha chrániť prednú i zadnú stranu vášho tabletu Galaxy Tab proti prípadným nárazom, poškriabaní a obliatí, pričom je tak tenký a ľahký, že si takmer nevšimnete, že je na tablete nasadený.
 • Nastaviteľný stojan: Puzdro Logitech Folio súčasne slúži ako stojan, ktorý môže udržať váš tablet Galaxy Tab v niekoľkých rôznych polohách – od takmer rovnej po plne vzpriamenú.
 • Systém SecureLock: Ľahké klipy s tenkým profilom držia rohy vášho tabletu Galaxy Tab pevne uchytené do rámčeku, pričom je súčasne možné tablet ľahko vkladať a vyberať.
 • Samsung Galaxy Tab 3 10.1″
  • Rozmery (D x Š x V): 243,1 mm x 176 mm x 7,9 mm
  • Hmotnosť: 510 g

Logitech_Folio_S38_DarkClayGrey_BTY1

Technické údaje produktu

 • Samsung Galaxy Tab 3 8.0″
  • Rozmery: 209,8 mm x 123,7 mm x 6,9 mm
  • Hmotnosť: 309 g
 • Samsung Galaxy Tab 3 7.0″
  • Rozmery: 188 mm x 111 mm x 9,9 mm
  • Hmotnosť: 300 g

Kompatibilita produktov

 • Samsung Galaxy Tab 3 10.1″
 • Samsung Galaxy Tab 3 8.0″
 • Samsung Galaxy Tab 3 7.0″

Skladacie puzdro a klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 – Pracujte tak, ako ste zvyknutý. Pohodlné písanie v pozoruhodne tenkom a ľahkom prevedení.

Skladacie puzdro a klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ponúka pozoruhodne tenké a ľahké prevedenie pre pohodlné písanie. Klávesnica v tomto puzdre sa pripája pomocou rozhrania Bluetooth a jej klávesy sú na rovnakých miestach ako u klávesníc plnej veľkosti, takže písať môžete rýchlo, plynulo a komfortne. Tenká a ľaká konštrukcia je v dokonalom súlade s ľahkou mobilitou tabletu, pričom jej vodu odpudzujúci obojstranný kryt pomáha chrániť tablet Galaxy Tab pred prípadnými nárazmi, poškriabaním a obliatím. Navyše – ak postavíte dvojpolohový stojan skladacieho puzdra v položenej alebo vzpriamenej polohe, systém SecureLock zaistí, aby váš tablet Galaxy Tab bol vždy pevne uchytený v ráme puzdra bez toho, aby nabral na objeme alebo váhe.

Logitech_KBFolio_S310_CarbonBlk_BTY1

Hlavné vlastnosti

 • Tenká, ľahká konštrukcia s integrovanou klávesnicou pripájanou cez rozhranie Bluetooth: Toto ultra tenké a ľahké skladacie puzdro a klávesnica ponúkajú pohodlný pocit pri písaní vďaka klávesom s rovnakým usporiadaním ako u klávesníc plnej veľkosti.
 • Obojstranná ochrana: Skladacie puzdro a klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard Folio predstavuje odolný kryt, ktorý pomáha chrániť prednú aj zadnú stranu tabletu Galaxy Tab pred prípadnými nárazmi, poškriabaním a obliatím.
 • Dvojpolohový stojan: Tento skladací kryt súčasne slúži ako dvojpolohový stojan, ktorý váš tablet Galaxy Tab podrží v dvoch ideálnych pozíciách: vzpriamený pre písanie, a položený, keď je klávesnica skrytá a neruší tak pri dotykovej navigácii alebo surfovaní na Internete.
 • Dobíjanie: Pri plnom nabití vydrží batéria napájať klávesnicu až tri mesiace* a ľahko ju dobijete pomocou priloženého USB káblu.
 • Systém uchytenia SecureLock: Odľahčené klipsy s tenkým profilom pevne pridŕžajú rohy tabletu Galaxy Tab k rámčeku puzdra, pričom ho možno ľahko uvoľniť, aby bolo možné tablet ľahko vkladať a vyberať.
 • Rozmery (D x Š x V): 258,5 mm x 194,1 mm x 19,8 mm
 • Hmotnosť: 390 g

Logitech_KBFolio_S310_CarbonBlk_BTY3

Technické údaje produktu

 • Rozmery (D x Š x V): 258,5 mm x 194,1 mm x 19,8 mm
 • Hmotnosť: 390 g

Kompatibilita produktu

 • Samsung Galaxy Tab 3 10.1″

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno