Domov Novinky Logitech Keys-To-Go pre zariadenia s Windows a Android

Logitech Keys-To-Go pre zariadenia s Windows a Android

Zdielať

Spoločnosť Logitech predstavila prenosnú klávesnicu Logitech Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android a Windows. Táto klávesnica je už dostupná aj pre zariadenia s iOS, je štíhla samostatná klávesnice pripájaná cez rozhranie Bluetooth, ktorá sa všade vojde a preto si ju môžete so sebou vziať kdekoľvek.

Logitech Keys-To-Go 01

Vďaka štíhlemu a ľahkému prevedeniu klávesnicu ľahko vsuniete do tašky, klávesnica je potiahnutá tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu. Pomáha ju tak chrániť pred obliatím a nečistotami, takže ju môžete ľahko utrieť keď ju oblejete a ochráni ju aj pre pred omrvinkami. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie – doma, či vonku.

Logitech Keys-To-Go 02

Napriek štíhlosti má klávesnica optimálne rozložené klávesy pre pohodlný pocit pri písaní a samostatný rad tlačidiel s klávesovými skratkami operačných systémov Android a Windows, aby jej použitie bolo praktickejšie. Táto verzia klávesnice pre Android a Windows navyše obsahuje skladací stojan, ktorý uľahčuje pohodlné písanie na smartfónoch.

Logitech Keys-To-Go 03

Tento prenosný stojan sa pripojí ku klávesnici a podrží váš smartfón vo vzpriamenej polohe. Klávesnica Logitech Keys-To-Go bude dostupná pre zariadenia na platforme Android 4.1 a vyššom alebo s operačným systémom Windows 7 a novším. Očakáva sa, že k dispozícii bude v USA, Európe a vybraných krajinách začiatkom apríla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Porovnanie cien klávesnice Logitech Keys-To-Go

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno