Domov Novinky Logitech Keys-To-Go: Klávesnica navrhnutá pre iPad

Logitech Keys-To-Go: Klávesnica navrhnutá pre iPad

Zdielať

Logitech Keys-to-go 01Spoločnosť Logitech predstavila novú štíhlu samostatnú klávesnicu Logitech Keys-To-Go určenú pre akýkoľvek typ iPadu, ktorá sa pripája pomocou rozhrania Bluetooth a ktorá sa zmestí všade, takže ju môžete so sebou vziať kamkoľvek a nikdy vám nedôjdu slová. Spoločnosť taktiež aktualizovala svoj súčasný rad ochranných puzdier pre iPad s integrovanými klávesnicami – vrátane modelov Logitech Type+ a Logitech Ultrathin – tak, aby boli kompatibilné s novými tabletmi iPad Air 2.

Všetky produkty tohto radu umožňujú pohodlné písanie na vašom iPade. Každá z týchto klávesníc pripájaných cez rozhranie Bluetooth má pohodlne rozložené klávesy, aby písanie bolo čo najpríjemnejšie. Všetky navyše majú samostatný rad dedikovaných tlačidiel s klávesovými skratkami operačného systému iOS, vďaka ktorým máte ovládanie iPadu na dosah končekov prstov a nemusíte teda ruky pri písaní zdvíhať a navigáciu vykonávať pomocou dotykového displeja.

Logitech Keys-to-go 02

Nový model Logitech Keys-To-Go je samostatná ultra prenosná klávesnica, ktorá je štíhla, ľahká a odolná, a je tak dokonalým partnerom pre písanie na cestách. Je iba 6 mm hrubá a váži 180 gramov. Dobíjateľná batéria pri plnom nabití vydrží až tri mesiace prevádzky. Klávesnica je kompatibilný so všetkými generáciami tabletov iPad a iPad mini a je k dispozícii v troch farebných prevedeniach – čiernom, červenom a modrozelenom – za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 eur.

Logitech Keys-to-go 03

Model Logitech Type+ je kombinované puzdro s klávesnicou pre iPad Air 2. Vychádza zo svojho obľúbeného štíhleho a ľahkého obojstranne chrániaceho predchodcu, no má novo optimalizovanú klávesnicu, ktorá sa pripája cez rozhranie Bluetooth a ktorá je navrhnutá tak, aby sprostredkovala rovnaký pocit pri písaní ako na notebooku. V polohe určené na písanie sa displej iPadu magneticky uchytí priamo nad klávesnicu, takže ho budete mať na dosah prstov pre ľahkú navigáciu.

Logitech Keys-to-go 04

Klávesnica Logitech Type+ má navyše funkciu automatického zapínania a vypínania – ak umiestnite iPad zvisle do polohy pre písanie, klávesnica Logitech Type+ sa automaticky zapne a keď ho položíte pre ľahšie prechádzanie Internetu, klávesnica bude automaticky vypnutá.Puzdro s klávesnicou Logitech Type+ je k dispozícii vo farbe čiernej a jasne červenej za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 eur.

Logitech Keys-to-go 05

Model Logitech Ultrathin je štíhly a ľahký kryt s integrovanou klávesnicou pre váš iPad Air 2, ktorý sa k nemu prichytáva pomocou magnetických klipov. Vďaka nastaviteľnému magnetickému slotu môžete iPad naklopiť podobne ako displej notebooku do uhlu, ktorý vám bude pre písanie príjemný.

Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin pre iPad Air 2 je k dispozícii vo vesmírnej šedej a striebornej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur. Očakáva sa, že klávesnice Logitech Keys-To-Go, Logitech Type+ a Logitech Ultrathin budú v Európe dostupné koncom novembra 2014.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno