Domov Novinky Logitech AnyAngle, doplnok pre iPad Air 2 a iPad mini

Logitech AnyAngle, doplnok pre iPad Air 2 a iPad mini

Zdielať

Logitech AnyAngel 01Spoločnosť Logitech predstavila najnovší prírastok do svojej ponuky tabletových produktov – ochranné puzdro so stojančekom Logitech AnyAngle, ktoré v akomkoľvek uhle podoprie váš iPad Air 2 a všetky modely radu iPad mini. V tomto prípade sa vašim potrebám prispôsobí stojanček tabletu, takže vy sa už prispôsobovať nemusíte.

Puzdro sa odlišuje konštrukciou stojančeku – má integrovaný skrytý pánt, ktorý podoprie váš iPad v akomkoľvek uhle v rozmedzí 50 stupňov a pevne ho v danom uhle podrží. Stojan sa plne rozloží spoza zadnej strany iPadu, pričom rešpektuje a dotvára jeho čistý minimalistický vzhľad pri postavení na výšku, ale keď je položený naplocho pre čítanie. K zadnej strane iPadu stojanček pridŕžajú magnety. Nastavený uhol rozovretia stojančeku sa uchováva aj pri premiestnení iPadu, takže ho môže pokojne vziať a preniesť a pritom daný uhol zostane zachovaný.

Puzdro a stojan bolo navrhnuté tak, aby jeho dizajn ladil a dopĺňal štíhle a odľahčené estetické vyznenie tabletu iPad Air 2 a aby súčasne znieslo každodenné bežné nástrahy. Puzdro má pogumovaný rámik, ktorý pomáha chrániť iPad pri náhodnom náraze a upustení. Magnety skryté v prednej časti zaisťujú pevné uzavretie puzdra a chránia tak aj displej vášho iPadu pred poškriabaním a rozbitím. Zadná časť puzdra je priehľadná, takže umocňuje dizajn iPadu a pritom ho chráni pred škrabancami.

Logitech AnyAngel 02

Puzdro so stojanom Logitech AnyAngle je k dispozícii v celom rade farebných kombinácií, aby ste mali na výber podľa svojich predstáv. Či už dávate prednosť sofistikovanej klasickej čiernej, alebo chcete zdôrazniť svoju osobnosť pomocou fialového alebo modrozeleného odtieňu, môžeme vám ponúknuť prevedenie zodpovedajúce vášmu jedinečnému štýlu.

Logitech AnyAngel 03

Puzdro a stojan Logitech AnyAngle dopĺňa rad ochranných puzdier – vrátane modelu Logitech Hinge, ktorý je teraz už kompatibilný aj s tabletmi iPad Air 2. Očakáva sa, že puzdro si stojanom Logitech AnyAngle bude v Európe a v USA k dispozícii od novembra 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno