Domov Novinky LG sa stalo najinovatívnejšou spoločnosťou MWC 2014

LG sa stalo najinovatívnejšou spoločnosťou MWC 2014

Zdielať

LG_MWC2014_Award_01Najprestížnejšie ocenenie mobilného priemyslu tento rok na Mobile World Congress (MWC) získala spoločnosť LG. Cenu Výrobca roka si zástupcovia spoločnosti odniesli priamo z veľtrhu v Barcelone, ktorý je každoročným sviatkom všetkých priaznivcov mobilných technológií.

„Inovácie sú cestou k úspechu a LG sa po tejto ceste vydalo už pred niekoľkými rokmi. Teraz začíname zberať ovocie doterajšej tvrdej práce, vďaka ktorej sa na svetových trhoch objavujú stále nové a lepšie mobilné zariadenia,“ komentovala ocenenie Andrea De Sousa, marketingová manažérka LG Electronics. „Sme preto veľmi hrdí na to, že GSMA tento rok túto cenu udelilo práve nám“ dodala.

Cenu každoročne udeľuje výbor celosvetovej asociácie GSMA (Groupe Speciale Mobile Association), ktorá je tiež usporiadateľom MWC. GSMA združuje takmer 800 mobilných operátorov z 220 krajín zo všetkých kontinentov.

LG na tohtoročnom kongrese mobilných technológií predstavilo celkom osem nových modelov smartfónov vrátane netrpezlivo očakávaného G2 mini, G Pro 2, ergonomicky prehnutého G Flex a sériu modelov rady F a L.

Zdroj: Tlačová správa LG

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno