Domov Novinky LG predstavuje klimatizáciu Artcool Stylist

LG predstavuje klimatizáciu Artcool Stylist

Zdielať

LG ARTCOOL StylistKlimatizácia je šikovná vec, ktorá vie zútulniť domov osviežujúcim vzduchom, no nie vždy ale zlepší jeho celkový vzhľad. Veľké a neforemné klimatizačné „škatule“ uberajú na kráse každému interiéru. Zvlášť v zime alebo chladných dňoch, kedy nie sú plne využívané, sa ich prítomnosť len ťažko zdôvodňuje.

Nová decentné klimatizácia od LG to ale zásadne mení. Jednoduchý a čistý dizajn klimatizácia nenápadne a napriek tomu veľmi elegantne zapadne do každej modernej domácnosti. Sa šírkou len 121 mm ide o najtenšiu klimatizačnú jednotku na trhu. Vykonaná je v nadčasovej bielej farbe, ktorá nenaruší vzhľad žiadnej miestnosti. Navyše má niekoľko rôznych farebných podsvietení, ktoré je možné voliť podľa nálady či samotného vzhľadu interiéru. Ľahko tak navodí relaxačnú či romantickú atmosféru, v ponuke má aj niekoľko prednastavených sezónnych programov.

LG ARTCOOL Stylist-1

Dizajnéri Artcool Stylist sa zamerali aj na často opomínaný ovládač, ktorý je založený na koncepte „In&On“ (in – v ruke užívateľa, on – na stole alebo na poličke). Vďaka ergonomickému tvaru padne presne do ruky a zároveň vyzerá dobre, aj keď je len odložený. Jeho dotykový displej pripomína smartfón a je tak veľmi ľahko a intuitívne ovládateľný.

LG ARTCOOL Stylist-2

Hoci je Artcool Stylist jedinečný svojím vzhľadom, jeho hlavnou úlohou je spríjemniť domov zmenou klímy. LG vyvinulo úplne nový spôsob distribúcie vzduchu Soft Airflow, ktorý spočíva v nepriamom ochladzovaní vzduchu tromi rôznymi smermi – doprava, doľava a dole, teda nie priamo na osobu v miestnosti. Tým odpadá strach z nachladnutia, premrznuté prsty uprostred horúceho leta, či bolesti hlavy, ktoré sú hlavnými strašiakmi príliš silnej klimatizácie. Lopatky, ktoré rozháňajú vzduch, sú umiestnené na zadnej časti čelného panelu, vďaka čomu nie sú vôbec vidieť a nerušia tak celkový vzhľad klimatizácie.

Zdroj: Tlačová správa LG

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung uvedie TV SDK na báze Tizen
Nasledujúci článokLexar JumpDrive M10
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno