Domov Novinky LG predstavuje Bluetooth headsety

LG predstavuje Bluetooth headsety

Zdielať

LG headset allLG predstavuje slovenskému trhu nové bezdrôtové slúchadlá. Na svoje si prídu nielen športovci či večne vyťažení manažéri, ale aj milovníci hudby. Zážitok zo špičkového zvuku štýlový dizajn ocenený nielen prestížnou cenou Red Dot Design Award, ale predovšetkým spokojnými zákazníkmi z celého sveta.

LG Gruve (HBS-600): Všadeprítomné káble už nie sú tým, čo by naozajstných hudobných fanúšikov mohlo odradiť od počúvania ich obľúbeného interpreta. K prenosu kvalitného zvuku nie sú v dnešnej dobe potrebné metre káblov, ktoré obmedzujú pohyb.

LG HBS-600

Technológia Sound Revolution vyvážila basy a výšky a prináša tak živší zážitok. Slúchadlá sú kompatibilné s kompresnou technológiou apt-X, podporujú zvuk v HD kvalite, či hlasové ovládanie Google. Súčasťou balenia je kábel so zabudovaným mikrofónom a 3,5 mm konektorom. Odporúčaná maloobchodná cena: 80 eur.

Tone+ (HBS-730): Čierna, biela, ružová – nech už majú akúkoľvek farbu, hrajú skvele. Navyše si pamätajú tvar krku svojho majiteľa. Bluetooth slúchadlá Tone+ sú prvými NeckBehind na svete. Ich dizajn bol predlohou aj pre model Tone Ultra.

LG HBS-730

Kvalitný zvuk, vibračné oznámenia prichádzajúceho hovoru, zvukové upozornenie na vybitie batérie, spojenie s dvoma telefónmi pomocou Bluetooth či prepojenie s hlasovým ovládaním Google a Android aplikácia BT Reader na čítanie SMS správ je len krátky zoznam predností. Odporúčaná maloobchodná cena: 60 eur.

Tone Ultra (HBS-800): Čistý zvuk a ergonomický tvar sú hlavné prednosti slúchadiel Tone Ultra. Ich dizajn kombinujúci ľahkosť, inovatívne materiály a príjemné používateľské ovládanie boli ocenené aj Red Dot Design Award a IDEA Award.

LG HBS-800

Výdrž Tone Ultra je 10 hodín pre Talk či Play režim a až 500 hodín pre Stand By režim. Slúchadlá sú dostupné v bielej a čiernej farbe.  Odporúčaná maloobchodná cena: 100 eur.

Zdroj: Tlačová správa LG

Zdielať
Predchádzajúci článokAMD FreeSync už čoskoro
Nasledujúci článokRecenzia: Samsung Gear 2 Neo
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno