Domov Novinky LG končí so sériou telefónov G, LG G7 už sa nedočkáme

LG končí so sériou telefónov G, LG G7 už sa nedočkáme

Zdielať

Zdá sa, že mobilná divízia spoločnosti LG na tom nie je veľmi dobe, najmä pokiaľ ide o posledné dva-tri roky. Nedávno v mobilnej divízii zmenilo vedenie, pričom už teraz badať prvú väčšiu zmenu – končí známa séria telefónov LG G.

Napriek tomu, že sa spoločnosť snažila v minulosti priniesť odlišné telefóny ako napríklad LG G5, či LG G Flex, nemali veľký úspech. Minulý rok prišli na trh modely ako LG G6 a LG V30, lenže ani tie nemali veľký úspech. Séria „G“ bola pritom veľa obľúbená a to najmä pri modeloch G2 a G3. To boli výborné telefóny, ktoré mali vysoké predaje a dokázali sa vyrovnať Samsung telefónom a pritom boli lacnejšie.

História série „G“ začína prvým telefónom – Optimus G z roku 2012, posledný bude pravdepodobne LG G6+ , čo je vylepšená verzia vlajkovej lode z roku 2017. LG G7 sa nedočkáme, namiesto toho bude mať nový vlajkový model iný názov. Nie je zatiaľ jasné, či s novým názvom prídu aj zmeny v dizajne.

Predstavenie nového modelu od LG by sme sa mali dočkať na veľtrhu MWC v Barcelone. Špekuluje sa o tom, že nový názov bude mať dvojmiestne číslo a to z toho dôvodu, aby si zákazníci nemysleli, že je nový telefón od LG zastaraný v porovnaní s Galaxy S9 alebo iPhone X.

Zdroj: AndroidAuthority

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno