Domov Novinky LG G3: Zhrnutie špecifikácii a videopozvánka

LG G3: Zhrnutie špecifikácii a videopozvánka

Zdielať

LG-G3-8Predstavenie smartfónu LG G3 sa nezadržateľne blíži ato bude 27.5. 2014 v Londýne o 18:00 a dnes sa na YouTube ukázalo video, ktoré láka na predstavenie. Samozrejme si v tomto článku zhrnieme čo všetko zatiaľ vieme o tomto smartfóne. Taktiež prinášame aj obrázky novej nadstavby Optimus UI. To, či ešte do predstavenia prídu nejaké úniky je otázne, no dúfajme, že niečo sa ešte do predstavenia ukáže. Alebo ste za to, že by sa už nemali ukázať žiadne úniky?

Zdroj potvrdil, že LG G3 príde s 5,5 palcovým QHD (2560×1440 pixelov) displejom a hustota pixelov je až 534 ppi. V dôsledku väčšieho displeja, G3 bude mať trochu väčšie tlačidlá, ako LG G2, ale bude štíhlejší. Tiež bola potvrdená veľkosť vnútornej pamäte a RAM. Zdá sa, že LG G3 príde vo dvoch verziách – jedna bude mať 16 GB ROM a 2 GB RAM a druhý s 32 GB ROM a 3 GB RAM.

Obe verzie budú podporovať možnosť rozšírenia vnútornej pamäte pomocou microSD karty. Kapacita batérie bude mať 3000 mAh, zatiaľ čo reproduktor umiestnený vzadu bude mať 1W výstup. Zadný fotoaparát podľa informácie bude 13 MPx fotoaparát Sony IMX124 Exmor s RS čidlom. 

Pokiaľ sa pozrieme na procesor, zo začiatku sa objavili informácie o Qualcomm Snapdragon 801 no potom sa objavili nové informácie, ktoré hovorili o procesore Snapdragon 805. Samozrejme takto nabitý smartfón potrebuje aj poriadnu batériu. LG G3 bude mať batériu s kapacitou 3200 mAh, čo by malá byť dostatočná porcia. A ako je vidieť na fotografii nižšie je možné, že zadný kryt smartfóna bude možné zložiť.

LG G3LG-G3-gold-2LG-G3-kovovy-dizajn-2

Dizajn smartfónu bude vychádzať z predchádzajúcej vlajkovej lodi G2. LG G3 podľa únikov príde aj v kovovom dizajne, čo je aj vidieť v tomto videu. Smartfón sa na fotografiách ukázal aj v zlatom prevedení. To v akých farbách resp. v akých materiáloch príde tento smartfón, bude známe až pri predstaven,í pokiaľ sa neobjaví ďalší únik fotografií, alebo videa ako tomu bolo pri HTC One (M8).

LG-G3-UILG-G3-UI-2LG-G3-UI-3LG-G3-UI-4

LG G3 príde s operačným systémom Android 4.4.2 KitKat a s novou nadstavbou Optimus UI. Pokiaľ ide o notifikačnú listu v Optimus UI, je v určitých miestach podobný prostrediu od Samsungu TouchWiz. Pokiaľ čakáte na predstavenie tohto smartfónu, zrejme čakáte aj na priaznivejšiu cenu ako smartfóny, ktoré boli predstavené v poslednej dobe. Zrejme najväčšou konkurenciou z pohľadu ceny môže byť smartfón OnePlus One, ktorý priniesol špičkové vybavenie za veľmi priaznivú cenu, no na slovensku je nedostupný. Jedinou možnosťou je objednanie cez internet priamo na stránke spoločnosti OnePlus.

Zdielať
Predchádzajúci článokMotorola predstavila smartfóny Moto E a Moto G 4G
Nasledujúci článokGoClever predstavil novú Quantum 400
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno