Domov Novinky LG G3 úplné špecifikácie ešte pred oznámením

LG G3 úplné špecifikácie ešte pred oznámením

Zdielať

LG G3 unikVšetky špecifikácie pripravovaného smartfónu LG G3 sú známe. Smartfón, má byť predstavený budúci týždeň, no už počas dnešného dňa sa objavili fotografie z pripravovanej prezentácie a odhaľujú veľa z jeho špecifikácii v tomto procese. Únik je tak masívny, že spoločnosť si može položiť otázku, prečo sa vôbec obťažovať s oznámením.

Zdá sa, že niekto sa dostal do priestoru, kde sa robila skúška prezentácie a zachytil niekoľko snímok s popisom smartfónu. Prvá z nich má najviac informácií – to potvrdzuje, že LG G3 príde s 5,5 palcovým IPS displejom s rozlíšením QHD a procesorom Qualcomm Snapdragon 801 s 3 GB RAM. Smartfón bude pohaňaný operačným systémom Android 4.4 Kitkat zatiaľ čo zadný fotoaparát má 13 MPx a ponúkne optickú stabilizáciu, predný bude mať 2.1 MPx.

Podporovaný je samozrejme LTE a LTE-Advanced, zatiaľ čo ostatné pripojenia obsahujú tiež rozhranie USB 2.0, Bluetooth 4.0 a NFC. GPS a podpora GLONASS neboli spomenuté, ale sú samozrejmosťou. Vnútorná pamäť bude 32 GB, ale bohužiaľ nie je žiadna zmienka o podpore microSD karty. Majte na pamäti, že prezentácia je pre F400S/K/L verziu, ktorá je pre Kóreu, a preto sa môže líšiť od medzinárodnej verzii.

LG G3 unik2

Tiež je viditeľná kapacita LG G3 a to 3000 mAh a presné rozmery smartfónu sú 146,3×74,6×8.9 mm. To znamená, že G3 bude mať zhruba rovnaké rozmery ako Sony Xperia Z2 , aj keď s mierne hrubším profilom ( Xperia Z2 má len 8,2 mm). Samozrejme, že LG G3 má 0,3 palca väčší displej. Pri pohľade na ďalšiu snímku, vidíme porovnanie displeja LG G3 s konkurentom, ktorý má Super AMOLED displej s PenTile maticou a rozlíšením 1080p. Je zrejmé, že LG bude robiť všetko preto, aby ukázal, že jeho vlajková loď je lepšia.

LG G3 unik3

Snímka vyššie zobrazuje potvrdenie exkluzívnej správy o 1W reproduktore. Audio sa stáva čoraz dôležitejšou súčasťou smartfónu a LG chce ukázať, že má čo ponúknuť aj v tomto sektore. Posledné dva snímky sú určené k fotoaparátu. Prvá ukazuje nový a inovatívny spôsob, ako spraviť fotografiu na LG G3 a to tým, že zovriete dlaň v päsť. Ten druhý je ešte zaujímavejši. Ten zobrazuje tajomné zariadenie vedľa fotoaparátu. Hovorilo sa o tom, že to je nejaký druh laseru, ktorý by mal pomôcť pri fotografiách počas fotenia za nízkych svetelných podmienkach. Záber jasne ukazuje, že to súvisí s fotoaparátom.

LG G3 unik4

Ak môžme povedať s ohľadom na kvalitu obrazu, ukážka je spravená v dennom svetle, takže je to skôr  univerzálny nástroj. Vďaka používateľom deltaeta teraz vieme, že text hovorí, “rýchlejšie automatické zaostrenie a dvojitý blesk, automatické zaostrovanie, ktorý sa zameriava rýchlo” – takže je to nejaký druh pomocneho zaostrenia.

LG G3 unik5

Záhada je zrejme vyriešená a LG G3 je takmer úplne do detailov odhalený ešte šesť dní pred oznámením. Samozrejme, že prinesieme informácie aj z ofialného predstavenia LG G3, ale do tej doby, neváhajte sa snami podeliť o vaše názory a čo si myslíte, ako tento smartfón obstojí v porovnaní so svojimi priamymi konkurentmi.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokEricsson ukončil akvizíciu Red Bee Media
Nasledujúci článokHTC One M8 dostáva druhú aktualizáciu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno