Domov Novinky Galaxy S5 môže mať veľkého konkurenta od LG

Galaxy S5 môže mať veľkého konkurenta od LG

Zdielať

LG_G2_04Samsung počas udalostí na MWC 24. februára zrejme predstaví svoj ďalší smartfón a novú vlajkovú loď Galaxy S5. Kórejské spravodajstva priniesli ďalšie správy, ktoré môžu trošku zamiešať karty medzi dvoma spoločnostiami. Podľa správ z dneška totižto smartfón Galaxy S5 údajne nebude disponovať Quad HD (1440×2560 pixelov) displejom, a ani skener dúhovky.

Ale to neznamená, že to nemôže byť skvelé zariadenie a aké nové funkcie prinesie Galaxy S5 nie je celkom jasné. Pravdepodobne však Samsung oznámi smartfón ešte skôr ako LG, ktorý predstaví svoju ďalšiu generáciu vlajkovej lode a nástupcu smartfónu G2. Mal by byť nazývaný LG G3.

Internetový portál ZDNet Kórea uviedol, že G3 by mohol byť oznámený najskôr v máji. To je v súlade s tým, čo sme už počuli o smartfóne. Na rozdiel od Galaxy S5, môže G3 prísť s QHD displejom. Ako si možno pamätáte, LG ukázalo 5,5 palcový Quad HD IPS LCD panel minulý rok v auguste, takže spoločnosť mala dostatok času na prácu so smartfónom.

Ako tvrdí ZDNet, displej G3 môže byť vnímaný ako “zabijak Galaxy S5” aspoň v Južnej Kórei, v domovskej krajine oboch výrobcov –  LG a Samsung. Samozrejme, že je príliš skoro hodnotiť, ktorý z týchto dvoch telefónov bude lepší (nehovoriac o tom, že každý používateľ môže za lepšie brat niečo úplne iné). Pre túto chvíľu nie je nič potvrdené, navyše obidvaja výrobcovia (Samsung aj LG) by nás mohli prekvapiť s funkciami a dizajnom svojich nových hlavných smartfónov.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokNa trh prišla Sapphire Radeon R7 250X
Nasledujúci článokIPCOM zažaloval Apple za porušenie patentu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno