Domov Novinky LG G Watch by mohli prísť už po akcii Google I/O

LG G Watch by mohli prísť už po akcii Google I/O

Zdielať

LG-G-WatchMinulý mesiac, keď LG oznámila G Watch povedal, že zariadenie bude k dispozícii v druhom štvrťroku tohto roka (od apríla do júna). Teraz, vďaka Kórejským stránkach news1 prišli informácie, že LG plánuje začať predávať G Watch ihneď po Google I/O. Ten sa bude konať od 25. júna a 26 júna vo San Franciscu, Kalifornia.

Okrem operačného systému Android, LG G Watch ponúka telo odolne voči prachu a vode, ktorý ponúkne 1,65 palcový displej a 4 GB vnútornej pamäte. Hovorí sa, že G Watch bude stáť menej ako 180 libier vo Veľkej Británii, kde má byť zahájený predaj do júla. Očakávať by sme mohli, že SmartWatch bude stáť menej ako 200 dolárov v USA? Možno nie, pretože 180 libier znamená 300 dolárov pri súčasných výmenných kurzov.

Každopádne, ešte určite budeme počuť o týchto G Watch v blízkej budúcnosti. Neskôr v tomto roku prídu ďalšie smartwatches so systémom Android Wear, ktorý bude predstavia Motorola ( Moto 360 ), Samsung a ďalšie spoločnosti. Je však otázne či spoločnosť Samsung do svojich smartwatch pridá Android Wear keďže už tento rok v Galaxy Gear 2 použil svoj vlastný operačný systém Tizen.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno