Domov Novinky LG G Watch by mohli prísť už po akcii Google I/O

LG G Watch by mohli prísť už po akcii Google I/O

Zdielať

LG-G-WatchMinulý mesiac, keď LG oznámila G Watch povedal, že zariadenie bude k dispozícii v druhom štvrťroku tohto roka (od apríla do júna). Teraz, vďaka Kórejským stránkach news1 prišli informácie, že LG plánuje začať predávať G Watch ihneď po Google I/O. Ten sa bude konať od 25. júna a 26 júna vo San Franciscu, Kalifornia.

Okrem operačného systému Android, LG G Watch ponúka telo odolne voči prachu a vode, ktorý ponúkne 1,65 palcový displej a 4 GB vnútornej pamäte. Hovorí sa, že G Watch bude stáť menej ako 180 libier vo Veľkej Británii, kde má byť zahájený predaj do júla. Očakávať by sme mohli, že SmartWatch bude stáť menej ako 200 dolárov v USA? Možno nie, pretože 180 libier znamená 300 dolárov pri súčasných výmenných kurzov.

Každopádne, ešte určite budeme počuť o týchto G Watch v blízkej budúcnosti. Neskôr v tomto roku prídu ďalšie smartwatches so systémom Android Wear, ktorý bude predstavia Motorola ( Moto 360 ), Samsung a ďalšie spoločnosti. Je však otázne či spoločnosť Samsung do svojich smartwatch pridá Android Wear keďže už tento rok v Galaxy Gear 2 použil svoj vlastný operačný systém Tizen.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom vyhlásil súťaž „Sieň slávy biznisu”
Nasledujúci článokGoClever predstavuje tablet Orion 785
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno