Domov Novinky LG G Flex sa začne predávať na celom svete

LG G Flex sa začne predávať na celom svete

Zdielať

LG G Flex oficialneSpoločnosť LG oznámila, že začne predávať svoje inovačný smartfón G Flex na celom svete a začínajú počas tohto mesiaca. Smartfón bude zo začiatku k dispozícii na kľúčových ázijských trhoch a v ďalších regiónoch po celom svete.

V Singapure sa bude môcť predobjednať G Flex už 8.decembra zatiaľ čo v Hongkongu bude k dispozícii od 13. decembra prostredníctvom veľkých dopravcov a predajcov. LG G Flex je prvý telefón s pružného plastu OLED (P-OLED) displeja, ktorý má nielen miernu krivku, ale môže byť tiež ohnúť do určitej miery.

Má tiež unikátny zadný kryt, ktorá opraví drobné škrabance po nejakej dobe. Vnútri má rovnaký základný hardvér ako LG G2 , ale s ešte väčšou 3500 mAh batériou, bez ohľadu na zakrivenie. Do Európy by sa mal LG G Flex dostať začiatkom budúceho roka ale za akú cenu je ešte otázne.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung vracia 100 € za nákup Galaxy Note 3
Nasledujúci článokAko sa vyrába najdrahší smartfón Vertu?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno