Domov Novinky Lepší.TV prichádza na Slovensko v plnej sile

Lepší.TV prichádza na Slovensko v plnej sile

Zdielať

Internetová televízia Lepší.TV prináša slovenským divákom celkom šesť nových staníc v rozlíšení HD s možnosťou prehliadania programov 30 dní dozadu. Ide o JOJ, JOJ Plus, Markíza, Doma, TV Dajto a Wau.

Po tomto navýšení má služba na Slovensku 65 staníc, z ktorých 26 je HD. Diváci môžu teraz využívať službu Lepší.TV bez akýchokoľvek kompromisov. Služba Lepší.TV bola neustále vyvíjajúca sa internetová televízia, ktorá disponuje funkciami ako neobmedzené nahrávanie, možnosti sledovania programov až 30 dní spätne, pretáčaním alebo obrovskou videotékou.

Prostredie Lepší.TV je jednoduché a intuitívne. Sledovať sa dá všade (na televízii, počítači, tablete alebo smartfóne). Na sledovanie na smart TV Samsung, Philips a Sony navyše nie je potrebný Lepší.TV Box, ktorý klasické televízory potrebujú. Jednoducho stačí stiahnuť aplikáciu priamo v smart TV.

„Sme veľmi radi, že môžeme našim slovenským používateľom ponúknuť stanice, ktoré sú k nim blízke. V spoločnosti Lepší.TV pracujeme každý deň a tento krok je pre nás mimoriadne dôležitý. Okrem slovenských staníc sme na začiatku septembra pridali aj stanice HBO, HBO 2 a HBO 3, ktoré boli široko požadované. Názory a pripomienky neberieme na ľahkú váhu a našu IPTV robíme tak, aby sme dosiahli čo najväčší počet používateľov,“ hovorí Pavel Górecki, Lepší.TV.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno