Domov Novinky Lenovo uvádza nový rad prémiových aplikácií

Lenovo uvádza nový rad prémiových aplikácií

Zdielať

Lenovo SNAPitSpoločnosť Lenovo oznámila na veľtrhu Mobile World Congress  uvedenie novej série DOit aplikácií, navrhnutých s cieľom uľahčiť ľuďom ich digitálny život. Umožňujú im jednoducho zdieľať, synchronizovať, chrániť a spravovať cenné informácie a dáta, ktoré majú uložené vo svojich smartfónoch a tabletoch.

SNAPit Camera a SEEit Gallery sú dostupné len ako predinštalované aplikácie na vybraných Lenovo tabletoch a smartfónoch. Séria aplikácií DOit pozostáva z piatich základných aplikácií, ktoré zahŕňajú:

  • SHAREit – okamžite zdieľa informácie medzi viacerými zariadeniami bez poplatkov za služby siete
  • SECUREit – zrýchľuje zariadenia a chráni ich pred vírusmi a škodlivými softvérmi
  • SYNCit – zálohuje a znovu obnovuje kontakty, SMS správy a hovory
  • SNAPit Camera – prináša výkonnú fotografickú aplikáciu, s rôznymi režimami fotenia
  • SEEit Gallery – umožňuje kreatívne úpravy a efektívnu správu fotoaparátu jedným dotykom

Lenovo SHAREit SECUREit SEEit pokope

Aplikácia SHAREit je predinštalovaná na všetkých nových Lenovo Android tabletoch a smartfónoch a je možné jej bezplatné stiahnutie z Google Play. Od februára bude tiež dostupná na stiahnutie v Apple App Store pre iPhone/iPad, ako aj pre počítače Windows.

Aplikácie SYNCit a SECUREit sú predinštalované na všetkých nových Lenovo Android smartfónoch a vybraných tabletoch. Taktiež sú zadarmo dostupné na Google Play. SYNCit je dostupná pre všetky značky smartfónov a tabletov. SECUREit je dostupná pre Lenovo smartfóny a vybrané tablety, ako aj pre smartfóny iných značiek ako Lenovo.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno