Domov Novinky Lenovo uvádza nástupcu tabletov, tretiu generáciu Miix 3

Lenovo uvádza nástupcu tabletov, tretiu generáciu Miix 3

Zdielať

Lenovo-Miix-3-01Spoločnosť Lenovo uviedla nový Miix 3, cenovo dostupný tablet prinášajúci známe prostredie notebooku Windows. Tablet je navrhnutý pre dnešného mobilného používateľa a prichádza v dvoch veľkostiach: osem a desať palcov. Väčší model je vybavený klávesnicou, takže si používatelia môžu vybrať ako s ním chcú pracovať – či už s klávesnicou alebo bez nej cez dotykový displej.

S hliníkovým telom, ktoré má hrúbku 9,1 mm a jeho hmotnosť je menej ako 450 gramov. Ponúka antireflexný displej a desať bodovú multidotykovú technológiu. Základom je operačný systém Windows 8.1 s vyhľadávačom Bing a obsahuje ročné predplatné plnej verzie softvéru Microsoft Office 365. Zatiaľ čo je Miix 3 optimalizovaný pre produktivitu, pýši sa tiež možnosťami zábavy. Okrem jasného displeja tiež obsahuje 720p HD webkameru a integrovanú grafiku Intel.

Lenovo-Miix-3-02

Okrem 64 GB vnútornej eMMC pamäte ponúka slot na pamäťové karty microSD, integrovaná batéria má podľa slov výrobcu dosahovať výdrž päť hodín. Operačná pamäť má 2 GB, ide o typ DDR3L, dostupný je tiež Bluetooth 4.0 a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Lenovo MIIX3 8 80JB001BMK poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Lenovo MIIX3 10 80HV004CCK poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno