Domov Novinky Lenovo uvádza multirežimovú stanicu ThinkPad P40 Yoga

Lenovo uvádza multirežimovú stanicu ThinkPad P40 Yoga

Zdielať

Spoločnosť Lenovo predstavila ThinkPad P40 Yoga, výkonnú mobilnú pracovnú stanicu, ktorá pomôže naplno popustiť uzdu profesionálnej kreativite a prináša zážitok z digitálneho skicovania, ktorý sa spája s dokonalým výkonom a spoľahlivosťou mobilnej pracovnej stanice.

Lenovo ThinkPad P40 Yoga 01

Počnúc digitálnymi umelcami, rozkresľujúcimi scenár najnovšieho Hollywoodskeho trháku po strojných inžinierov navrhujúcich nové vzrušujúce auto, všetci kreatívni profesionáli potrebujú načrtávať svoje návrhy a zároveň týmto návrhom vdýchnuť život.

Lenovo ThinkPad P40 Yoga 02

Ako vôbec prvá multirežimová mobilná pracovná stanica, ThinkPad P40 Yoga ponúka všestrannosť práce vo všetkých režimoch – notebook, stojan, stan a tablet – čo odborníkom dáva flexibilitu, aby mohli robiť viac. Tento systém poskytuje presnosť kreslenia vďaka citlivému peru a dotykovému displeju s technológiou Wacom Active ES na IPS displeji s vysokým rozlíšením (2560×1440).

Lenovo ThinkPad P40 Yoga 03

S výkonom NVIDIA Quadro M500M GPU s 2GB VRAM, má P40 Yoga certifikáciu na využívanie celej škály profesionálnych aplikácií bez kompromisov. Navyše, tento systém tiež disponuje procesorom Intel 6. generácie Core i7 CPU a operačnou pamäťou s kapacitou až do 16 GB ako aj 512 GB SSD úložiskom pre ultra rýchle spracovanie.

Lenovo ThinkPad P40 Yoga 04

Popri ThinkPad P40 Yoga, spoločnosť tiež oznámila uvedenie ThinkPad P50S a ThinkStation P310. P50S dopĺňa rad ThinkPad P Series, prinášajúc cenovo dostupnejšiu prémiovú funkcionalitu a pokrokový výkon vo forme tenšej a ľahšej mobilnej pracovnej stanice. Inovatívne prvky P50S zahŕňajú 3K IPS displej a 17 hodín výdrže batérie.

Lenovo ThinkStation P310

Najnovším prírastkom série ThinkStation P Series je ThinkStation P310. S novým procesorom Intel Xeon E3-1200v5 a najnovšou technológiou NVIDIA GPU tento systém taktiež zdvojnásobuje kapacitu pamäte, nakoľko ponúka až do 64 GB DDR4 RAM a podporuje Flex ovládače vďaka úložisku Samsung M.2 NVMe SSDs.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno