Domov Novinky Lenovo uvádza jesenné novinky na trh

Lenovo uvádza jesenné novinky na trh

Zdielať

Spoločnosť Lenovo pre tohtoročnú jeseň predstavuje novú radu prémiových notebookov Yoga a smart zariadení. Pri vývoji sa zameralo predovšetkým na konektivitu a dostupnosť zariadení všetkým, ktorí nové technológie denne využívajú v práci, doma aj na cestách.

Nová vlajková loď prémiovej triedy zariadení 2v1 Yoga C940 ponúkne celokovové šasi s aktívnym perom, ktoré sa dobíja priamo v notebooku. Vďaka úzkym rámčekom sa podarilo osadiť celkovo menšie telo notebooku 14-palcovým displejom. Model v najvyššej konfigurácii je dostupný so 4K rozlíšením a svetelnosťou 500 nitov. Konvertibilné a štýlové zariadenie Yoga C740 je určené používateľom, ktorí vyžadujú dlhú výdrž na batérii a jednoduché a rýchle ovládanie. Notebook disponuje tenkými rámčekmi a Full HD rozlíšením monitoru. Súčasťou počítača je aj dotykové pero. Okrem modelu Yoga C740 sa môžu používatelia tešiť na Yoga C640, ktorý sa ľahko prenáša a má 13,3“ širokouhlý displej s jasom 400 nitov.

To najlepšie zo sveta dizajnu a mobility je Yoga S940, ktoré po týchto stránkach nerobí žiadne kompromisy. S hrúbkou 12,2 mm a hmotnosťou 1,2 kg tak ide o najtenší notebook s Contour zahnutým displejom. Prihlásiť sa možno pomocou technológie rozpoznania tváre a so softvérom Glance presúva používateľ obsah na externý monitor. O špičkové zobrazenie sa postará špičkový 14-palcový displej s rozlíšením až do 4K a technológiou HDR VESA400. Tento model prichádza v 14- a 15-palcovej verzii a jeho prednosťou je najmä ľahké šasi. Navyše v hliníkovom šasi pôsobí zariadenie veľmi decentne.

Lenovo predstavuje aj smart zariadenia Android s Google asistentom. Medzi nimi tablet Yoga Smart Tab. Šikovné 2v1 zariadenie, ktoré možno použiť ako tablet alebo smart displej. Praktický stojan umožní rôzne polohovanie zariadenia vrátane zavesenia na stenu. Kvalitná, 10-palcová obrazovka a reproduktory JBL spríjemnia zážitok zo sledovania multimédií. Tab M7 a M8 patria k druhej generácii Android tabletov pre širokú verejnosť. V ponuke sú varianty s Wi-Fi a LTE pripojením. Napriek nižšej cene tablety pôsobia prémiovým dojmom vďaka celokovovému krytu. Navyše s detským módom je možné vytvoriť samostatný účet prispôsobený potrebám vašich drobcov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno