Domov Novinky Lenovo ThinkVision Pro2840m: 4K UHD displej

Lenovo ThinkVision Pro2840m: 4K UHD displej

Zdielať

Lenovo_ThinkVision_28Lenovo predstavilo na CES 2014 nové prírastky vo svojom portfóliu produktov – model ThinkVision Pro2840m, ktorý v sebe spája 28-palcovú uhlopriečku v kombinácii s profesionálnymi 4K displejmi a ThinkVision 28, inteligentnejší displej, ktorý nie je len monitorom s ultravysokým rozlíšením, ale aj zábavným centrom s operačným systémom Android.

„Lenovo sa snaží etablovať ako popredný výrobca prémiových displejov s dvomi monitormi svetovej triedy, ktoré nastavujú latku pre výkon UltraHD,” povedal VictorRios, viceprezident a generálny riaditeľ pre Think Desktop, Workstation and Visuals, Lenovo. „ThinkVision Pro2840m je model, ktorý musí mať každý profesionál, ktorý túži po ultravysokom rozlíšení. ThinkVision 28 definuje novú kategóriu prémiových monitorov s inteligentnými prvkami pre maximálnu flexibilitu, ktorú ocenia najmä nadšenci technológií.”

4k displej svetovej triedy

Model ThinkVision Pro2840m, navrhnutý systémom CAD/CAM, je funkciami nabitý  28-palcový UltraHD prémiový displej, pre profesionálov, ktorí vyžadujú skvelý vizuálny zážitok, či už s cieľom analýzy dát alebo pre zábavu vo vysokom rozlíšení. S panelom s rozlíšením 3840×2160, poskytujenajnovší prémiový monitor ThinkVision strhujúci obraz, ktorý je žiarivý, ostrý, a detailný a poskytuje prvotriednu reprodukciu farieb.

Užívatelia si vychutnajú čistý a ergonomický dizajn „infinityglass“ (nekončiaceho skla), ponúkajúci dotykové tlačidlá a duálne reproduktory. Monitor je namontovaný na flexibilnom stojane, ktorý podporuje naklonenie, natočenie a rotáciu pre dosiahnutie maximálnej produktivity. Sada portov umožňuje doplnenie obrazu z pripojených externých zariadení.

Lenovo_ThinkVision_Pro2840m

Model ThinkVision 28 nie je len pracovným nástrojom. Stlačením jedného tlačidla sa ThinkVision 28 zmení na skutočné centrum zábavy. Obsah sa na vyžiadanie bezproblémovo streamuje prostredníctvom rozhrania Android, vďaka technológii NVIDIA Tegra a desaťbodové multidotykové ovládanie poskytuje plne interaktívny zážitok pre celú rodinu.

S prelomovým dizajnom a funkciami pre plnohodnotnú zábavu, ponúka model ThinkVision 28 nielen vynikajúci zážitok z jeho používania, ale aj revolučný prístup k vizuálnej technológii prostredníctvom kombinácie displeja s ultravysokým rozlíšením a výkonnej technológie SOC (systém na jednom čipe).

Ceny a dostupnosť

  • Model ThinkVision Pro2840m bude dostupný od apríla 2014 v cene od 799 USD.
  • Inteligentný displej ThinkVision 28 bude dostupný na vybraných trhoch od júla 2014 v cene od 1199 USD.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno