Domov Novinky Lenovo rozširuje ponuku multirežimových zariadení

Lenovo rozširuje ponuku multirežimových zariadení

Zdielať

Lenovo_Miix_2_01Lenovo predstavilo na veľtrhu CES 2014 nové prírastky multirežimových zariadení na čele s odnímateľným trojrežimovým notebookom Miix 2, konvertibilný notebook Yoga 2 so štyrmi jedinečnými režimami a dvojrežimové konvertibilné notebooky Flex 14D a 15D.

10-palcové a 11-palcové modely Miix 2 pútajú pozornosť svojím odnímateľným dizajnom s troma režimami – notebook, stojan a tablet. Yoga 2 vylepšuje svoje renomé radu Yoga, ktoré získala vďaka svojmu 360-stupňovému dizajnu „flip and fold” (otoč a preklop), a to vylepšenými vlastnosťami za dostupné ceny. Vychádzajúc z pôvodných konvertibilných notebookov rady Flex, poskytujú modely Flex 14D a 15D rovnako režimy notebook a stojan, no teraz s technológiou štvorjadrového procesora AMD A6 a grafikou AMD Radeon.

Rozšírenie multirežimového dizajnu o odnímateľné modely Miix 2

Keďže jeden dizajn nevyhovuje všetkým, vďaka svojmu jedinečnému odnímateľnému dizajnu, poskytuje Miix 2 rôzne spôsoby, ako ťažiť z výhod multirežimových zariadení. Dáva ľuďom slobodu výberu a môžu si tak vziať so sebou len tablet s dotykovým displejom, keď sú na cestách, a potom sa opäť pripojiť k základni a zabezpečiť si tak plnohodnotný zážitok zo systému Windows 8.1 vždy, keď to potrebujú.

Lenovo_Miix_2_02

Pri režime notebook môžu používatelia využívať kombináciu celého displeja a klávesnice v plnej veľkosti. Potom môžu tablet jednoducho otočiť o 180°, vložiť ho do klávesnicovej základne a zapojiť tak tretí režim stojan, určený na pozeranie filmov a prehliadanie fotografií. Obidva modely striebornošedej farby.

Yoga 2 a Flex 14/15D sa stávajú dostupnými zariadeniami a rozširujú spotrebiteľsky užitočné funkcie 

Yoga, rad konvertibilných notebookov, ktorý vytvoril priestor pre multirežimové zariadenia, neustále pracuje na spotrebiteľsky užitočných funkciách s modelom Yoga 2. Používatelia si budú môcť aj naďalej užívať jednotlivé režimy notebook, stojan, stan a tablet, no teraz navyše v kompaktnejšom balíku s vylepšenými špecifikáciami.

Lenovo_Yoga_2

Tenký 11-palcový model má hrúbku len 1,7 cm a váži 1,3 kg. Jeho súčasťou môže byť úplne nový štvorjadrový procesor Intel Pentium. Pri kapacite 500 GB HDD môžu užívatelia ukladať množstvo mediálnych súborov vrátane fotografií, filmov a hier. Väčší a výkonnejší 13-palcový model má hrúbku 1,72 cm, váži 1,6 kg a beží až na 4. generácii procesorov Intel Core i5, jeho súčasťou je  klávesnica s podsvietením, ako aj Full HD displej (1920×1080).

Nové konvertibilné notebooky Flex 14D a 15D rozširujú výber konvertibilných notebookov spoločnosti Lenovo a sú tak so svojím štvorjadrových procesorov AMD A6 a grafikou AMD Radeon prínosom pre užívateľov. Modely Flex 14D a 15D poskytujú spotrebiteľom dva skvelé režimy – notebook a stojan v jednom zariadení. V prípade potreby slúžia ako plne výkonné notebooky s celodennou výdržou alebo sa otočením o 180° zmenia na zariadenia určené na zábavu.

Lenovo_Flex_14D

Pri všetkých svojich nových produktoch,poskytuje spoločnosť Lenovo portfólio integrovaných služieb vrátane rozšírenej záruky a jej aktualizácie, prémiovej technickej podpory a ochrany proti náhodným poškodeniam.

Ceny a dostupnosť

  • Modely konvertibilných notebookov Lenovo Miix 2 sú k dispozícii od 499 USD v prípade 10-palcových modelov a od 699 USD v prípade 11-palcových modelov. Začiatkom marca bude dostupný 10-palcový model a začiatkom apríla bude dostupný 11-palcový model
  • 13-palcový model Yoga 2 bude dostupný začiatkom februára od 999 USD.
  • 11-palcový model Yoga 2 bude dostupný koncom januára od 529 USD.
  • Oba modely Flex14D a 15D sú dostupné od decembra 2013 od 499 USD.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno