Domov Novinky Lenovo prináša tri nové smartfóny na trh

Lenovo prináša tri nové smartfóny na trh

Zdielať

Spoločnosť Lenovo oznámila uvedenie nových smartfónov, konkrétne sú to modely P70, ktorý poskytne výnimočný mobilný výkon, A6000 s podporou LTE a S90, zameraný na fotografie a dizajn. O výkon modelu P70 sa postará 64-bitový osemjadrový procesor od MediaTeku, 2 GB RAM a Android vo verzii 4.4 KitKat.

Lenovo P70

Displej má 5“ a o zobrazenie sa stará IPS panel. Do tela hrúbky 8,9 mm sa zmestila batéria s kapacitou 4000 mAh, ktorá obsahuje technológiu Quick Charge na výrazné skrátenie času nabíjania. Samozrejmosťou sú dva fotoaparáty, zadný 13 MPx s LED diódou a predný 5 MPx. Poteší tiež možnosť používať dve SIM karty súčasne a podpora LTE sietí. Odporúčaná cena je 235 eur.

Zaujímavou strednou triedou je model A6000, ktorý dostal 64-bitový štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 a 1 GB RAM. Taktiež nechýba podpora LTE, či microSD pamäťových kariet na rozšírenie 8 GB vnútornej pamäte. Veľký 5“ displej s rozlíšením HD ponúkne ostrý obraz.

Lenovo A6000

Pre milovníkov hudby je určená technológia Dolby Digital Plus, ktorá zlepší zážitok z každej hudby. Podobne ako jeho výkonnejší súrodenec, aj tento model príde na trh s podporou dvoch SIM kariet. Odporúčaná cena smartfónu je 165 eur.

Posledný a dizajnovo zaujímavý telefón – model S90 – poskytne dostatočný výkon takmer pre každého. Postará sa o to procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktovaný na 1,2 GHz, 1 alebo 2 GB operačnej pamäte, 32 GB internej pamäte a podpora LTE siete. O zobrazenie sa stará veľký 5“ displej s technológiou Super AMOLED a HD rozlíšením.

Lenovo S90

Operačný systém je Android vo verzii 4.4 KitKat. Hlavným lákadlom však bude samotné telo, ktoré má hrúbku len 6,9 mm a váži 129 gramov. Predný 8 MPx fotoaparát so senzorom BSI a LED bleskom doplní zadný 13 MPx fotoaparát so snímačom PureCel, automatickým zaostrovaním a LED bleskom. Taktiež nebude chýbať podpora dvoch SIM kariet. Odporúčaná cena je 339 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu LENOVO P70 poskytuje server Heureka.sk

Aktuálna cena LENOVO A6000 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Graf ceny produktu LENOVO S90 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu LENOVO S90 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

1 komentár

  1. Načo vám je nový mobil keď som s ním bol dnes už 3x za 40dní
    na reklamácii. 1x mikrofón potom reprák a teraz asi zase mikrofón nie je počuť volajúceho. Zakaždým ísť na predajňu zaniesť potom prevziať To bude šiesty krát a stále je to shit! Darmo má to aj to keď volať sa s ním nedá?!? Večná moja chyba ak nechcete mať problém ako ja tak v ŽIADNOM PRÍPADE NEKUPUJTE!!!!!!!

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno