Domov Novinky Lenovo prináša nové desktopové dátové úložisko

Lenovo prináša nové desktopové dátové úložisko

Zdielať

Lenovo EMC-px4-400dSpoločnosť Lenovo predstavila nový, celosvetovo dostupný model Lenovo EMC px4-400d NetworkStorage. Je to vysoko výkonné štvorslotové desktopové dátové úložisko na sieti, ktoré poskytuje prepracovanú ochranu údajov a umožňuje zdieľanie obsahu na diaľku s použitím jednoduchého a výkonného operačného systému Lenovo EMC LifeLine.

Lenovo EMC px4-400d, ktorý bol predstavený na Medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2014 v LasVegas, využíva nové tzv. “hot swap” disky Server Class 7200 rpm SATA-III v kompaktnom prevedení s úložnou kapacitou spolu až 16 TB (4× 4 TB) so schopnosťou čítať a zapisovať dáta o 25% rýchlejšie, v porovnaní s predchádzajúcou generáciou tohto produktu. V Európe, Latinskej Amerike a Ázijsko-tichomorskom regióne je Lenovo EMC px4-400d taktiež dostupný v Pro prevedení, využívajúc úsporné štandardné HDD disky. Bez disková verzia je dostupná celosvetovo.

Nové Lenovo EMC px4-400d je kompatibilné so zariadeniami s operačnými systémami Windows, Mac a Linux. Beží na ocenenom operačnom systéme LifeLine, ktorý sa ľahko obsluhuje a disponuje štandardnými schopnosťami sieťových úložísk. Okrem toho zahŕňa mnohé rozšírené funkcie, ktoré podnikatelia automaticky očakávajú a to vrátane zabudovanej Cloudtechnológie, univerzálneho vzdialeného prístupu, virtualizácie, replikácie dát, kopírovania medzi zariadeniami, pokročilej podpory RAID, podpory SSD a mnohých ďalších. K novým hardvérovým funkciám patria HDMI, eSATA a USB 3.0 porty na všestranné využitie.

Lenovo EMC-px4-400d

Aplikácie vytvorené tretími stranami z dielne popredných tvorcov softvérov sa automaticky objavia ako ikona v LifeLineOS rozhraní vo chvíli, keď budú dostupné na trhu, a to vrátane zálohovacej funkcie EMC AVAMAR, McAfee VirusScan Enterprise, ATI Lite od spoločnosti Acronis alebo voliteľný Acronis Backup & Recovery pre Lenovo EMC NAS (ABR) za poplatok, ako aj Milestone Arcus Video Surveillance a mnohé ďalšie.

Užívateľské rozhranie pre Lenovo EMC px4-400d je k dispozícií v 18 jazykoch. Medzi certifikácie typu “out-of-the-box” patria Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012 R2, VMwarevSphere ESX 5.5 iSCSI a NAS, XenServer 6.1, 6.2 (w/ MPIO), iSCSI& NFS.

Dostupnosť

Nové sieťové úložisko Lenovo EMC px4-400d je dostupné celosvetovo. Ceny sa pohybujú od 729 USD za bezdiskový model. Verzie Server Class aj Pro Series využívajúce štandardné HDD disky sú dostupné plne obsadené s HDD s kapacitou 1 TB, 2 TB, 3 TB alebo 4 TB.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Zdielať
Predchádzajúci článokIntel uvedie upravené procesory Haswell v 3Q 2014
Nasledujúci článokRecenzia: GoClever Fone 450
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno