Domov Novinky Lenovo predstavuje nový Moto Z Play a Hasselblad True Zoom

Lenovo predstavuje nový Moto Z Play a Hasselblad True Zoom

Zdielať

Prostredníctvom Moto Mods sme vstúpili do novej éry mobilných technológií. Keď svoj smartfón viete premeniť presne na to, čo potrebujete, možnosti sú nekonečné. Lenovo predstavuje rad Moto Mods, ktorý zahŕňa reproduktor JBL SoundBoost, projektor Insta-Share, vďaka ktorému možno obsah zdieľať tak, ako chcete a tiež extra batériu od Incipio, aby ste nezostali bez šťavy.

Lenovo Moto Hasselblad

Momentky zachytené na cestách a v pohybe patria medzi tie najvzácnejšie spomienky. Práve preto posúva výrobca zážitok z fotenia smartfónom na ďalšiu úroveň prostredníctvom zoom režimu Moto Mods Hasselblad True Zoom. Vďaka spolupráci s fotografickou značkou Hasselblad ponúkne Lenovo pokrokové snímacie možnosti ako je 10-násobný optický zoom a RAW fotenie.

Lenovo Moto Z 01

Predstavujeme tiež nového člena rodiny Moto Z a to model Moto Z Play, ktorý ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenenou zadnou stranou, ktorý prináša 50-hodinovú výdrž batérie. Smartfón ponúka osemjadrový 2,0 GHz procesor, 5,5” Full HD Super AMOLED displej a 3GB RAM, pričom základom je 16 MPx fotoaparát.

Lenovo Moto Z 02

Spoločnosti Hasselblad a Lenovo sa spojili v úsilí vytvoriť zobrazovací zážitok, ktorý úplne transformuje mobilné fotografovanie. Pokrokové zobrazovacie schopnosti možno telefónu dodať za okamih.

Lenovo Moto Z 03

Vďaka 10× optickému zoomu a xenónovému blesku sa používateľ môže zamerať len na fotenie – osvetlenie a vzdialenosť už nebudú stáť v ceste dokonalému záberu. Navyše je tu fyzické tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu, ktoré zabezpečia skvelú manipuláciu. Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299 eur v priebehu októbra.

Zdroj: Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno