Domov Novinky Lenovo predstavuje notebooky zo série Y

Lenovo predstavuje notebooky zo série Y

Zdielať

Spoločnosť Lenovo uviedla trio nových prémiových počítačov a príslušenstva, určených exkluzívne pre hráčov: desktopy Lenovo IdeaCentre Y900 a Y700 a notebook IdeaPad Y700 s OS Windows 10. Sú zostrojené pre rastúce množstvo pracujúcich hráčov, ktorí v súčasnosti požadujú výkonné a štýlové zariadenie, ktoré sa spolu s nimi môže presúvať ich životom, od pracovného dňa po hry.

Lenovo Gaming Photography 01

Rodina nových zariadení a príslušenstva série Y bola vytvorená od základov na to, aby vyhovela pracovnému a spoločenskému životu vyspelých herných nadšencov. Vzhľad nových produktov je tak výnimočný ako ich výkon – za hranatým dizajnom s internými a externými červenými LED svetlami sa otáčajú hlavy, zatiaľ čo vo vnútri balenia sa ukrýva extrémny hrací výkon a dostatok miesta na ďalšie aktualizácie.

Lenovo Gaming Photography 02

Nová séria IdeaCentre Y, vytvorená pre ostrieľaných hráčov je pripravená podávať okamžitý výkon, vybavená 6.generáciou štvorjadrových procesorov Intel Quad Core i7 a samostatnými grafickými možnosťami. Nové desktopy uspokoja možnosti budúcich aktualizácii, majú dostatočne veľké šasi, aby sa tam zmestila plnohodnotná ATX základná doska a podporila napájanie až do 1000W. Nový IdeaCentre Y900 tiež podporuje dve grafické karty, všetky dostupné ľahko prístupnou kľukou, ktorá otvorí štýlový, polopriesvitný bočný panel.

Lenovo Gaming Photography 03

Spoločnosť Lenovo vytvorila aj nový IdeaPad Y700 pre mobilných hráčov, pričom pamätala na výkon a prenosnosť. Prináša skvelý avšak cenovo dostupný zážitok z hrania, spája mobilitu notebooku s výkonom najnovších procesorov Intel alebo AMD, ako aj samostatnou grafikou, aby hráči mohli byť ponorení do hry – aj keď je čas urobiť si prestávku. S výkonnými reproduktormi JBL, subwooferom a voliteľným 1-bodovým multidotykovým displejom alebo 3D kamerou Intel RealSense (pri 15“ notebooku), nový IdeaPad Y700 je vytvorený pre pohlcujúce hranie hier.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno