Domov Novinky Lenovo predstavilo nové smartfóny zo série Moto

Lenovo predstavilo nové smartfóny zo série Moto

Zdielať

Spoločnosť Lenovo predstavuje novopredstavené smartfóny Motorola One Macro, Moto G8 Plus a Moto E6 Play. Majú priniesť nové snímače, väčšie batérie a viac výkonu. Pozrime sa na to, čo prinášajú.

Niektoré detaily uniknú zo šošoviek smartfónov – farby včely, kvapôčka vody alebo peľ na kvetine. Pre tých, ktorí si nechcú nechať ujsť malé veci v živote, predstavila spoločnosť smartfón Motorola One Macro, ktorý používa fotoaparát s technológiou Macro Vision. Vďaka tomu dokáže zaostriť vo vzdialenosti 2 cm od objektu, ktorý je 5x bližšie ako pri normálnom objektíve – všetko bez ďalšieho príslušenstva a doplnkov. Spoločnosť uvádza, že s ním možno zachytiť lepšie detaily fotografovaného objektu a elegantne rozmazať pozadie.

Poteší tiež hlavný senzor a senzor hĺbky, či funkcie umelej inteligencie ako optimalizácia obrazu, automatické snímanie úsmevu a inteligentná kompozícia. Smartfón používa 4000 mAh batériu s dlhou výdržou, v predaji bude v dvoch farebných odtieňoch, Space Blue alebo Ultra Violet. K dispozícii je ďalej 6,2″ displej s HD+ rozlíšením,  64GB ROM a 4GB RAM. Na Slovensku bude Motorola One Macro v predaji od 24.októbra za odporúčanú cenu 229 eur.

Predstavený bol aj vynovený Moto G8 Plus (nástupca G7 Plus), ktorý prináša lepší fotoaparát, zvuk a dlhú výdrž batérie. Smartfón ponúka 48 MPx hlavný fotoaparát Quad Pixel so 4× vyššou citlivosťou na svetlo (nočný režim), ktorý dopĺňa senzor hĺbky a samostatnej akčnej videokamery s 117° ultraširokým zorným uhlom na zaznamenávanie širokouhlých videí pri držaní telefónu vo zvislej polohe. Ak sú pre vás prioritou selfie, má tiež predný 25 MPx fotoaparát.

O zobrazovanie sa stará 6,3″ displej Full HD+ s pomerom strán 19:9, pričom poteší bezrámčekový dizajn vhodná pre sledovanie vašich obľúbených relácií. Potešia duálne stereofónne reproduktory s technológiou Dolby. O napájanie sa postará 4000 mAh batéria s technológiou TurboPower, pokiaľ ide o OS, je tu čistý Android 9 Pie doplnený o Moto akcie (sme zvedaví, kedy výrobca ponúkne aktualizáciu na najnovší Android 10). Na výber je v dvoch farebných odtieňoch Cosmic Blue alebo Crystal Pink, k dispozícii bude od 8. novembra za odporúčanú cenu 269 eur.

Najlacnejší z predstavených noviniek je Moto E6 Play. Ide o zariadenie pre používateľov s obmedzeným rozpočtom. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená na zadnej strane telefónu, poteší prítomnosť vstavanej technológii odomknutia tvárou. Nájdeme tu 32GB vstavaného ukladacieho priestoru s možnosťou rozšírenia o ďalších 256GB pomocou slotu na kartu microSD. K dispozícii je taktiež 13 MPx zadný fotoaparát a 3000 mAh batéria a o zobrazobvanie sa stará 5,5″ HD+ displej. Moto E6 Play bude v predaji vo farebných odtieňoch, Steel Black a Ocean Blue, v predaji od novembra za cenu 99 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno