Domov Novinky Lenovo predstaví osemjadrový smartfón za 130 dolárov

Lenovo predstaví osemjadrový smartfón za 130 dolárov

Zdielať

Lenovo-Golden-Warior-S6-2Promo zábery z nadchádzajúceho smartfónu Lenovo Golden Warior S8 sa objavili v Číne a to čo je pôsobivejšie než jeho osemjadrový procesor MediaTek, je jeho údajná cena- len 130 dolárov.

Za túto cenu smartfónu prinesie Lenovo 5,3 palcový displej s 720p rozlíšením a chránený bude odolným sklom Gorilla Glass 3, 16 GB vnútornej pamäte, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD kartou, 2 GB RAM, 13 MP/5 MP fotoaparát a 2000 mAh . Smartfón ponúka podporu Dual SIM kariet.

Golden Warior S8 ponúkne zrejme operačný systém Android 4.2.2 Jelly Bean, ale uvidíme či táto cena bude reálna aj po jeho predstavení. Bohužiaľ, je zatiaľ nepravdepodobné, že toto zariadenie bude k dispozícii aj mimo územia Číny, ale dúfajme, že Lenovo tento smartfón uvoľní aj pre ďalšie trhy, ak  sa ukáže, že bude úspešný doma.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS predstavil bezdrôtový router DSL-N16U
Nasledujúci článokJolla vydala aktualizáciu pre SailfishOS
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno