Domov Novinky Lenovo P70 – nový čínsky smartfón s LTE

Lenovo P70 – nový čínsky smartfón s LTE

Zdielať

Lenovo-P70-01Vyberáte smartfón s dlhou výdržou, ale chcete využiť LTE? Zbystrite pozornosť, pretože nový číňan Lenovo P70 je možno ten pravý. S päť palcovým displejom, rýchlym procesorom, dobrou konektivitou a fotoaparátom či výdržou ste možno našli to, čo ste hľadali. Najväčší trhák tohto modelu je určite batéria, ktorá má kapacitu 4000 mAh pri rozmeroch 142×71,8 mm a hrúbkou 8,9 mm. Hmotnosť smartfónu bohužiaľ nie je známa. Hoci ide o novinku, ktorá mieri na trh, nie je isté, či zamieri mimo domácej Číny.

Podľa nášho názoru by bolo zaujímavé, ak by náš trh obohatil aj tento model od Lenova, má tu predsa dosť modelov v priamom predaji. Podľa výrobcu by mal telefón v pohotovostnom režime vydržať 46 hodín, prípadne 15 hodín prehrávania videa. U nás sú zatiaľ v predaji modely Lenovo A859 alebo S850 s podobnými parametrami, ktoré ponúkajú 5“ displej, HD rozlíšenie, štvorjadrový procesor a 1 GB RAM.

Lenovo-P70-02

Z ďalších parametrov spomeňme 5“ displej s rozlíšením 1280×720 pixelov (HD), 64 bitový MediaTek (zatiaľ neznámy typ), 1 GB RAM a 8 GB internej pamäte. Na fotoaparátoch si vraj tentoraz Lenovo nechalo záležať a osadil zadnú kameru 13 MPx snímačom a predný selfie fotoaparát má 5 MPx snímač. Viac parametrov bohužiaľ Lenovo neprezradilo.

Lenovo-P70-03

Telefón je dual SIM, ale iba jeden slot podporuje LTE. Zadný kryt je pokrytý textúrou imitácia kože a bude sa lepšie držať v ruke. Ak ho výrobca nezabije cenou, tak môže ísť o zaujímavý model pre masy používateľov. potom už len dúfať, že sa dostane na náš trh, alebo počkať či ho budú e-shopy dovážať z Číny (ide tzv. šedý dovoz).

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Lenovo A859 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Lenovo S850 Dual SIM poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: PhoneArena.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno