Domov Novinky Lenovo Moto Z2 Force je v predaji za cenu 499 eur

Lenovo Moto Z2 Force je v predaji za cenu 499 eur

Zdielať

Na Slovensku sa začala predávať vlajková loď spoločnosti Motorola, smartfón Moto Z2 Force, ktorý môžete získať za špeciálnu cenu 499 eur.

Lenovo Moto Z2 Force v sebe kombinuje štíhly a celokovový dizajn, vytvrdený špeciálnym hliníkom a unikátnou technológiou Moto ShatterShield, ktorá chráni 5,5“ P-OLED displej s Quad HD rozlíšením pred rozbitím. O výkon sa postará výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 835, ktorý je doplnený 6GB RAM a 64GB vnútornou pamäťou. S tradičnými a šikovnými funkciami Moto Experiences, tento smartfón ponúka vysoký výkon, okamžitú odozvu a najrýchlejšie možné dátové prenosy.

Na fotenie má používateľ k dispozícií dvojicu duálnych 12 MPx fotoaparátov. Vďaka čiernobielemu a farebnému snímaču tak môžete tvoriť zábery s umeleckým nádychom, ktorým nebude chýbať efekt hĺbky alebo rozmazaného pozadia. O výdrž sa stará batéria s celodennou výdržou, ktorú možno bleskovo nabiť vďaka technológií TurboPower.

K smartfónu navyše dostanú používatelia pripojiteľný modul Moto TurboPower Pack, ktorý smartfón premení na maratónskeho bežca s výnimočnou výdržou. S týmto modulom získate navyše 3490 mAh batériu, ktorá predĺži výdrž telefónu o celý deň. Vďaka funkcii TurboPower ho po 20 minútach nabijete na 50% svojej kapacity.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno