Domov Novinky Lenovo a Motorola neplánujú smartfóny s Windows 10

Lenovo a Motorola neplánujú smartfóny s Windows 10

Zdielať

Lenovo a Motorola nebudú ponúkať telefóny so systémom Windows 10. Toto povedal Colin Giles, globálny manažér predaja spoločnosti Motorola, ktorá je vlastnená Lenovom.

Lenovo Motorola

Pripomeňme, že Lenovo kúpilo Motorolu v októbri 2014, ktorá v poslednom štvrťroku dodala 7,8 milióna telefónov, čo je o niečo menej ako Microsoft so svojimi 8,6 miliónmi telefónov. Po prehlásením sa na rôznych weboch rozprúdila horlivá debata, keďže Lenovo pred dvomi mesiacmi spomenulo, že čakajú na uvoľnenie Windows 10 pre telefóny.

„V našej spoločnosti neexistujú žiadne plány čo sa týka spustenia výroby telefónov so systémom Windows 10. Jednou z kľúčových vlastností je pre nás čistý Android na čo sme veľmi hrdí, pretože sme presvedčení, že prinesie oveľa lepšie softvérové skúsenosti pre spotrebiteľa a rýchlejšie aktualizácie,“ povedal Colin Giles.

Kde bude nakoniec pravda? To nakoniec uvidíme, keďže sa často stáva, že pred uvedením niečoho nového sa vynárajú rôzne polopravdy a nezmysly aj z úst popredných predstaviteľov spoločností.

Zdroj: WMP

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno