Domov Novinky Lacný GoClever Quantum 4 pre dve SIM karty

Lacný GoClever Quantum 4 pre dve SIM karty

Zdielať

GoClever_Quantum_01Spoločnosť GoClever si pripravila nový lacný telefón s operačným systémom Android 4.2. Ide o model Quantum 4 vybavený 4″ obrazovkou a tiež funkciou Dual SIM s príslušnými sloty pre dve SIM karty. 

Telefón GoClever Quantum 4 je vybavený 4″ obrazovkou typu IPS s rozlíšením 800×480 px., svetelným senzorom a detektorom priblíženia, ktorý má za úlohu deaktivovať obrazovku predovšetkým pri telefonovaní. O výkon sa postará dvojjadrový procesor taktovaný na 1,2 GHz s jadrami Cortex-A7 a grafikou Mali400MP2.

Ďalej tu máme 512 MB ​​pamäte RAM, 4 GB základnej pamäte rozšíriteľnej o až 32 GB na microSDHC, fotoaparát s bleskom, port microUSB 2.0, 3,5 mm výstup na slúchadlá s mikrofónom, rozhranie Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 , FM rádio a GPS modul. Operačný systém je doplnený o rôzne aplikácie pre využitie Skype, Facebook, GPS a tiež tu nájdeme nejaké hry. Telefón má rozmery 127×64×9,8 mm, hmotnosť 130 gramov a okrem základných dvoch farieb budú k dispozícii aj rôznofarebné kryty: limetkovo zelená , kráľovská modrá, temne ružová, nebeská modrá, tmavo červená. 

Zdroj: Tlačová správa GoClever

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno