Domov Novinky Koniec nekonečnému pípaniu a bzučaniu v Skype

Koniec nekonečnému pípaniu a bzučaniu v Skype

Zdielať

Skype LogoPoužívanie obľúbeného komunikačného programu sa stáva opäť pohodlnejšie. Skype zjednodušuje systém zasielania notifikácií. Ak budete prihlásený na niekoľkých zariadeniach zároveň (či už sa jedná o desktop, notebook, tablet alebo smartfón), Skype pošle upozornenie na novú správu len na aktuálne používané zariadenie.

Doteraz boli notifikácia zasielané na všetky zariadenia so zhodným Skype účtom zároveň, hoci ste pracovali len s jedným z nich. Prakticky sa teda mohlo stať, že pípanie a bzučanie vášho telefónu na stole upozorňovalo na prichádzajúcu správu na chate, ktorý ste však používali na počítači pred sebou. Zároveň sa používatelia nemusia obávať, že by nejakú správu mohli prepásť.

Okamžite po ukončení aktívneho používania na konkrétnom zariadení sa rozosielanie notifikácií automaticky opäť obnoví na všetky platformy so zhodným účtom. Akonáhle sa používateľ rozhodne na správy odpovedať, zasielanie notifikácií sa opäť sústredí len na práve používané zariadenie. Upozornenie na hovor zostáva stále rozosielaný na všetky zariadenia zároveň tak, aby si používateľ mohol zvoliť, na ktorom zariadenie hovor vybaví.

Zdroj: Tlačová správa Skype

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno