Domov Novinky Klávesnica Genesis Rhod 600 je lokalizovaná pre slovenský trh

Klávesnica Genesis Rhod 600 je lokalizovaná pre slovenský trh

Zdielať

Na trh prichádza programovateľná klávesnica so šesťzónovým RGB podsvietením, plnou lokalizáciou CZ/SK layoutu, či vylepšený softvér.

Klávesnica je vybavená tichými membránovými spínačmi a programovateľnými klávesmi, ktoré možno jednoducho naprogramovať pomocou softvéru, alebo klávesových skratiek. Väčšina používateľov určite ocení použitie podpierky zápästia, ktorá zvyšuje pohodlie a taktiež šesťzónové RGB podsvietenie, ktoré zvýrazňuje vzhľad.

Každý hráč uprednostňuje individuálne nastavenie a preto ponúka klávesnica šesť makro kláves a tri profily, ku ktorým možno pomocou hardvérových skratiek pripísať ľubovoľnú kombináciu kláves v počítačovej hre tlačením tlačidla. Klávesnica ponúka šesťzónové RGB podsvietenie kláves, ktoré umožňuje nastavenie obľúbenej farby podsvietenia pre každú zo šesť zón.

Výber farieb je obmedzený na sedem farebných kombinácií (červená, zelená, modrá, žltá, bledomodrá, fialová, biela) s možnosťou nastavenia deviatich svetelných režimov. Medzi najzaujímavejšie patrí režim s efektom „Prismo“ (efekt pohybujúcej sa dúhy).  Za zmienku taktiež stojí režim „Ekvalizér“, ktorý reaguje na zvuky z okolia, tento režim spustíte kombináciou tlačidiel FN+9 a tiež možnosť nastaviť si jas podsvietenia podľa individuálnej potreby. Klávesnica Genesis Rhod 600 RGB je dostupná za 36 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno