Domov Novinky Kingston prináša SSD s kapacitou 960 GB

Kingston prináša SSD s kapacitou 960 GB

Zdielať

Spoločnosť Kingston oznámila uvedenie prírastku v rade SSDNow V300, modelu V310 a ponúka kapacitu 960 GB. SSD sú známe tým, že dramaticky zrýchľujú odozvu počítačov, veľký disk je tak vhodný aj na ukladanie všetkých filmov, hudby, hier a aplikácií.

Nový disk SSDNow V310 je 10× rýchlejší ako pevný disk s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu. Je to zásluha radiča Phison 3108, rýchlosť čítania a zápisu je tak cca 450 MB/s. Keďže disk SSDNow V310 neobsahuje žiadne pohyblivé súčasti, je odolný proti nárazu, má nižšiu spotrebu energie a nezahrieva sa. Vďaka tomu je spoľahlivejší než štandardné pevné disky a je menej pravdepodobné, že by zlyhal. Veľká kapacita disku SSDNow V310 ponúka dostatočne veľký priestor pre nahradenie pevného disku tak, aby naň používatelia mohli presunúť obsah celého svojho hard disku a ešte k dispozícii zostane ďalšie voľné miesto.

Disk SSDNow V310 je k dispozícii buď ako samostatný disk s kapacitou 960 GB, alebo ako ucelená súprava, ktorá obsahuje všetko príslušenstvo aj softvér potrebný pre migráciu dát a operačného systému z HDD tak, aby inštalácia bola ľahká. Disk má trojročnú záruku a bezplatnú technickú podporu a vyznačuje sa vyhlásenou spoľahlivosťou značky Kingston.

Zdroj: Tlačová správa Kingston

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno