Domov Novinky Kingston HyperX predstavuje herné príslušenstvo

Kingston HyperX predstavuje herné príslušenstvo

Zdielať

HyperX, herná divízia spoločnosti Kingston dnes rozšírila svoju sériu produktov o bezdrôtový herný headset HyperX Cloud Flight a sériu herných periférií s RGB podsvietením o mechanickú klávesnicu HyperX Alloy Elite RGB a novú hernú myš HyperX Pulsefire Surge RGB.

Headset ponúka voľnosť pri hraní, pričom batéria vydrží podľa slov výrobcu 30 hodín. Ponúka mušle s uzatvorenou konštrukciou, ktoré možno natáčať v uhle 90° a vďaka meničom s priemerom 50 mm umožní ponoriť sa do hry naplno, zatiaľ čo komunikácia prebieha v pásme 2,4 GHz.

Headset je vybavený odnímateľným mikrofónom s funkciou potlačenia okolitého hluku. Je kompatibilný s PC, konzolami PS4 a PS4 Pro. Má vstavané ovládacie prvky pre nastavovanie LED efektov, vypnutie mikrofónu, napájanie, úpravu hlasitosti a podporuje trojpólové analógové prepojenie zvuku. Herný headset HyperX Cloud Flight bude dostupný od januára za doporučenú cenu 152 eur.

Predstavená mechanická klávesnica a myš ponúkajú možnosť personifikácie pre dosiahnutie nepredstaviteľného zážitku z hrania. Klávesnica taktiež ponúka kompletnú úpravu farbeného podsvietenie vďaka ovládaciemu softvéru NGenuity. Priamo do vstavanej pamäte klávesnice si môžete uložiť tri vlastné farebné profily, takže ich budete mať bez nastavovania so sebou kamkoľvek svoju klávesnicu vezmete.

Klávesnica je vyrobená z odolného oceľového rámu, má samostatné tlačidlá na ovládanie multimédií, port USB 2.0, ľahko prístupné ovládanie podsvietenia a spínače Cherry MX sú k dispozícii v červenej, hnedej alebo modrej verzii. Klávesnica je vybavená pohodlnou odnímateľnou opierkou zápästia a povrch kláves má textúru v titánovom prevedení. Mechanická klávesnica HyperX Alloy Elite RGB bude v predaji od januára, cena pre náš trh ešte nebola stanovená.

Herná myš sa vyznačuje dynamickými efektmi RGB podsvietenia v uhle 360°, pričom je vybavená optickým snímacím senzorom Pixart 3389 s možnosťou snímať pohyb v rozlíšení 16000 DPI. Rozlíšenie v predvoľbách možno meniť jednoduchým stlačením tlačidla a hráčom ho indikuje LED kontrolka.

Rýchlu odozvu klikania zaisťujú spínače Omron, pričom každý má odolnosť 50 miliónov kliknutí. Vďaka obslužnému softvéru HyperX NGenuity si hráči môžu zlúčiť viac funkcií a vytvárať tak makrá, priradiť ich šiestim programovateľným tlačidlám a uložiť ich do knižnice makier. Herná myš HyperX Pulsefire Surge RGB má byť podľa výrobcu dostupná v priebehu druhého štvrťroku a za doposiaľ nestanovenú cenu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno